Pas një kohe të gjatë, ajoi ka ardhur me një video projekt muzikore, i cili po pritet mirë prej fansave.

Bëhet fjalë për Yllka Kuqin, e cila ka qenë tejet mase e angazhuar me koncerte si dhe dasma anembanë trojeve shqiptare.

Duket se kishte ardhur koha për pushimet më së merituara për këngëtaren tonë dhe këto po i shijon më së miri që është e mundur.

Ajo tashmë ka publikuar fotografitë e para në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke marrë poza krah bashkëshortit, Astrit Pallaska.

Bukuroshja gjakovare shihet e veshur në rroba banje të zeza që i theksojnë linjat joshëse dhe seksi trupore për zili, e cila gjë ka bërë të merr edhe pëlqime të shumta dhe komente pozitive.

Yllka Kuqi ironizon me kolegët: Nuk u mësova kurrë të përdor 'photoshop'-in, më falni Yllka Kuqi ironizon me kolegët: Nuk u mësova kurrë të përdor 'photoshop'-in, më falni

Ndryshe, Kuqi ka paralajmëruar se gjatë muajve në vijim do të sjell edhe video projekte të reja para fansave. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🥂 💛

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on Aug 23, 2019 at 5:52am PDT