LAJMI I FUNDIT:

Ylli televiziv dhe ish-pjesëtari i ushtrisë britanike rrëfeu momente gjatë intervistimit të Zelenskyt: I ofrova çokollatë, menduan se do ta helmojë

Ylli televiziv dhe ish-pjesëtari i ushtrisë britanike rrëfeu momente gjatë intervistimit të Zelenskyt: I ofrova çokollatë, menduan se do ta helmojë

Ylli televiziv, aventuristi dhe ish-pjesëtari i njësisë elitare të ushtrisë britanike Bear Grylls, ka intervistuar për Channel 4 presidentin ukrainas Volodymyr Zelensky.

Reklama

Gjatë realizimit të intervistës, pranoi se ka përjetuar një situatë paksa të palakmueshme që madje e kishte habitur plotësisht, transmeton Telegrafi.

Derisa po filmonin dhe shoqërohej, Grylls në një moment i kishte ofruar pak çokollatë Zelensky, por sigurimi kishte reaguar menjëherë duke e analizuar për t’u siguruar nëse mund të vije deri te helmimi. E këtë histori ai e ndau për Radio Times.

Topi i ushtrisë ruse nga i njëjti pozicion sulmonte, operatori i dronit ukrainas e lokalizon – goditet rëndë nga tanku i Kievit
Lexo po ashtu Topi i ushtrisë ruse nga i njëjti pozicion sulmonte, operatori i dronit ukrainas e lokalizon – goditet rëndë nga tanku i Kievit

“Kur i ofrova çokollatën Zelenskyt, një nga djemtë e tij u hodh dhe tha se ai nuk duhet ta hante. Unë i thashë, ‘në rregull, do të shkoj unë i pari’, për të treguar se nuk kam ndërmend ta helmoj  dhe të gjithë qeshëm”, tha ai.

“U dhashë pak djemve të sigurisë sepse të gjithëve u pëlqen një copë çokollatë, apo jo?” shtoi ai në intervistë.

“Intervista më e vështirë që kemi regjistruar ndonjëherë”, shkroi Grylls në Instagramin e tij, dhe shtoi se do të “zbulonte anët e këtij lideri botëror që nuk janë parë kurrë më parë”. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Analisti ushtarak britanik tregon se si po zhvillohet kundërsulmi i ukrainasve

Analisti ushtarak britanik tregon se si po zhvillohet kundërsulmi i ukrainasve

Evropa
Momenti kur ukrainasit hedhin në erë ushtarin rus  - një shpërthim i madh mbretëron zonën

Momenti kur ukrainasit hedhin në erë ushtarin rus - një shpërthim i madh mbretëron zonën

Evropa
Kadyrov tregoi bicepsin kur u pyet lidhur me pretendimet për gjendjen e tij shëndetësore

Kadyrov tregoi bicepsin kur u pyet lidhur me pretendimet për gjendjen e tij shëndetësore

Evropa
Putin thërret 130 mijë qytetarë në Rusi për të kryer shërbimin ushtarak këtë vjeshtë

Putin thërret 130 mijë qytetarë në Rusi për të kryer shërbimin ushtarak këtë vjeshtë

Evropa

"A ka borë, ministër?", rrëfimi i Radoiçiqit është një moment i mirë për të kujtuar se si gënjente Daçiqi

Serbia
Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Serbia
Kalo në kategori