0Shares

Mesfushori i Manchester Cityt, Yaya Toure, ka thënë se ai dëshiron të japë gjithçka për këtë klub dhe ta përfundoj karrierën aty.

”Dua të jap gjithçka për këtë klub për një kohë të gjatë. Është shumë e çuditshme sepse gjatë karrierës sime nuk kam qëndruar më shumë se dy apo tri vite në asnjë klub”.

”Natyrisht se dëshiroj që ta përfundoj karrierën time këtu. Këto tri vetë kanë qenë shumë të mirë, të gjithë më duan dhe kujdesen për mua”, ka thënë Toure për The Sun./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)