LAJMI I FUNDIT:

Winnie Harlow zgjedh kreacionin e Valdrin Sahitit për festën e ditëlindjes

Winnie Harlow zgjedh kreacionin e Valdrin Sahitit për festën e ditëlindjes
Foto: Instagram

Mbrëmjen e kaluar modelja me famë botërore festoi ditëlindjen.

Reklama

Edhe pse ditëlindja e saj e 27-të ishte me 27 korrik, festa e madhe u organizua tani.

Ajo zgjodhi që të festoj duke darkuar në Los Angeles me miqtë e saj, teksa një tortë ngjyrë rozë me fotografin e saj mbi e bëri mbrëmjen më të bukur.

Foto: Instagram

Por, ajo që ra në sy ishte fustani i saj elegant ngjyrë argjendi plot shkëlqim. Veshja e mahnitshme është realizuar nga kreatori shqiptar Valdrin Sahiti.

Me rripa të hollë në krahë dhe një prerje që shfaqte dekoltenë, fustani e bëri bukuroshen të dukej tamam si një princeshë për ditëlindje.

Foto: Instagram

Veshja me një pjesë të hapur rreth pjesës së barkut u kompletua me shtimin e aksesorëve të argjendtë si varëse, vath dhe orë e byzylyk.

Bella Thorne zgjedh kreacionin e Valdrin Sahitit për festën e fejesës
Lexo po ashtu Bella Thorne zgjedh kreacionin e Valdrin Sahitit për festën e fejesës

Ndryshe, gjatë muajit prill Sahiti ishte ai që qëndroi pas fustanit të mahnitshëm që Bella Throne zgjodhi për fejesë. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Për nënat
Kalo në kategori