LAJMI I FUNDIT:

Vunë kurorë mbi rrjetën e kapur për shkëmbinj, në 120 metra lartësi (Foto)

Vunë kurorë mbi rrjetën e kapur për shkëmbinj, në 120 metra lartësi (Foto)

Ryan Jenks dhe Kimberly Wegin nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, kanë vënë kurorë mbi një rrjetë të vendosur mes disa shkëmbinjve në Utah, në afro 120 metra lartësi.

Reklama

Ata ishin njoftuar në një festival që zhvillohet në atë zonë, ku mblidhen alpinistë nga vende të ndryshme të botës, ndërsa vitin e kaluar ishin fejuar në po të njëjtin organizim, transmeton Telegrafi.

Kur erdhi momenti për t’i bërë ‘betimet e përjetshme për njëri-tjetrin’, nuk kishte vend më të mirë se aty ku kanë kaluar momentet më të bukura së bashku.

“Epike, e mahnitshme dhe e çmendur”, është përshkruar ceremonia tyre martesore, që u zhvillua vetëm një ditë para se të niste festivali.

Andy Lewis është miku inxhinier i të porsamartuarve, që punoi rrjetën së bashku me një pjesë të shtuar, që ngjanë paksa me shtegun që dërgon nusen deri te altari.

Megjithatë, Kimberly nuk është shoqëruar nga babai, i cili ndaloi në cep të shkëmbit sepse ishte shumë i frikësuar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Vizitorët e parkut në Meksikë

Vizitorët e parkut në Meksikë "ngrinë në vend" kur ariu i ndërpreu piknikun - pamjet u bënë virale në internet

Virale
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Virale
Kalo në kategori