Vozitja dhe “rënia nga një shkëmb” është një skenar makthi për shumë prej nesh.

Dhe ky makth u bë një realitet për këtë shofer kohët e fundit.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, detajet rreth këtij incidenti janë të paqarta, përfshirë këtu se ku është filmuar saktësisht dhe çfarë ka ndodhur saktësisht pas përfundimit të videos.

Por siç edhe mund të shihet, pamjet janë filmuar nga kamera e një automjeti që ishte prapa veturës së bardhë në një rrugë të ngushtë malore. /Telegrafi/