LAJMI I FUNDIT:

Vikend grykësish: Pitja-shpagetë më e shijshme, pite të cilën e keni provuar

Vikend grykësish: Pitja-shpagetë më e shijshme, pite të cilën e keni provuar

Kënaquni me pite-shpagetën fenomenale

Reklama

Përbërësit:

– shpageta,
– gjalpë,
– hudhra,
– 2 vezë,
– Thërrmija buke,
– Parmezan,
– Qepë,
– Mish viçi i bluar,
– Domate,
– Salcë,
– Pure domatesh,
– Gjizë,
– Origano,
– Djathë mozzarella

Shikojeni videon dhe mësoni se si ta gatuani këtë pite të shijshme.

/Telegrafi/