0Shares

Kënaquni me pite-shpagetën fenomenale.

Përbërësit:

– shpageta,
– gjalpë,
– hudhra,
– 2 vezë,
– Thërrmija buke,
– Parmezan,
– Qepë,
– Mish viçi i bluar,
– Domate,
– Salcë,
– Pure domatesh,
– Gjizë,
– Origano,
– Djathë mocarela

Shikojeni videon dhe mësoni se si ta gatuani këtë pite të shijshme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)