LAJMI I FUNDIT:

Videoja e ushtares ukrainase që vallëzon në borë merr miliona shikime

Videoja e ushtares ukrainase që vallëzon në borë merr miliona shikime

Në internet kanë qarkulluar video të shumta që tregojnë ushtarët ukrainas duke kërcyer, dhe duke marrë pjesë në trende.

Dhe një nga videot më virale duket se është e një ushtareje që bën një “vallëzim të Pikachu-s”, transmeton Telegrafi.

E shpërndarë nga Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës në Twitter më 5 dhjetor, videoja tregon një grua e veshur me uniformë ushtarake duke performuar një vallëzim në borë sikurse personazhi i verdhë i Pokemonit. Në sfond dëgjohen edhe të shtënat.

Videoja ka grumbulluar 9.6 milionë shikime që kur u publikua. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Interesante
Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Fun
Gjatë shëtitjes hasi në një copëz “guri” që peshonte 4.6 kilogramë, doli të ketë 2.6 kilogramë ar – australiani rrëfen momentin interesant

Gjatë shëtitjes hasi në një copëz “guri” që peshonte 4.6 kilogramë, doli të ketë 2.6 kilogramë ar – australiani rrëfen momentin interesant

Interesante
Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Interesante
YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

Virale
Elon Musk thotë se ha për çdo mëngjes një petull të ëmbël dhe shprehet se

Elon Musk thotë se ha për çdo mëngjes një petull të ëmbël dhe shprehet se "është akoma gjallë"

Interesante
Kalo në kategori