LAJMI I FUNDIT:

Vetura ekskluzive me super çmime – Auto Trimi, vendi ideal për ta gjetur veturën e duhur

Vetura ekskluzive me super çmime – Auto Trimi, vendi ideal për ta gjetur veturën e duhur

Blerja e veturës është ndoshta një prej investimeve më të mëdha që do t’i bëni në jetë.

Reklama

Prandaj, vetura juaj nuk është vetëm veturë, por është pronë!

Dhe kur flasim për veturë, padyshim se gjithsecili e kërkon opsionin më të mirë të mundshëm.

Në raste të tilla, zgjidhjen e keni vetëm te një vend: tek Auto Trimi.

Tek autosalloni “Auto Trimi” ju mund t’i gjeni të gjitha brendet dhe modelet e veturave, duke përfshirë Audi, Mercedes, BMW, Volkswagen, etj.

Me një ambient komfort e relaksues, ju mund t’i shihni nga afër të gjitha llojet e veturave që ju interesojnë.

Veç kësaj, agjentët që gjenden aty do t’jua lehtësojnë procesin e blerjes së veturës duke ju sugjeruar veturat më të përshtatshme në bazë të kërkesave që i keni.

Auto Trimi gjithmonë mendon për klientët, prandaj edhe e ofron më të mirën për ta.

Auto salloni gjendet në kilometrin e 3-të të magjistrales Prishtinë – Ferizaj (në Çagllavicë).

Për më shumë informacione rreth çdo gjëje që ju intereson, ju mund të kontaktoni në:

Nr. Tel: +383 400 503

E-mail: autotrimishpk@hotmail.com

Facebook: AutoTrimi 

artikull i sponsorizuar

Në trend Auto

Më shumë
Rolls-Royce Cullinan Blue Shadow Edition është frymëzuar nga hapësira

Rolls-Royce Cullinan Blue Shadow Edition është frymëzuar nga hapësira

Auto
Një Oldsmobile 442 është nxjerrë nga hambari - pamjet janë befasuese pas pastrimit të parë të veturës klasike në 20 vjet

Një Oldsmobile 442 është nxjerrë nga hambari - pamjet janë befasuese pas pastrimit të parë të veturës klasike në 20 vjet

Auto
Ndoqën gabimisht navigacionin, turistët në Hawaii përfunduan me automjetin e tyre në oqean

Ndoqën gabimisht navigacionin, turistët në Hawaii përfunduan me automjetin e tyre në oqean

Auto
UBT përzgjedhet si model për të prezantuar në konferencën WURI 2023

UBT përzgjedhet si model për të prezantuar në konferencën WURI 2023

UBT
Del në ankand një Ford Sierra i rrallë

Del në ankand një Ford Sierra i rrallë "i papërlyer", i lënë në një garazh për 20 vjet - pas një renovimi që kushtoi rreth 10 mijë euro

Auto
Tre Tesla Roadster të rinj të braktisur në Kinë u blenë nga një prodhues makinash tashmë i falimentuar

Tre Tesla Roadster të rinj të braktisur në Kinë u blenë nga një prodhues makinash tashmë i falimentuar

Auto
Kalo në kategori