LAJMI I FUNDIT:

Veshjet e Kate Middleton para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore

Veshjet e Kate Middleton para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore

Kate është bërë një ikonë e stilit kombëtar me përzgjedhjet e kujdesshme të modës.

Pavarësisht nëse ajo është duke veshur një fustan super të shtrenjtë apo më të lirin, Kate na ka dhënë një listë të plotë të kombinimeve të reja për t’u mrekulluar që kur ajo u takua me Princin William në vitin 2001.


Sidoqoftë, edhe para se të kishte një numër të madh stilistësh të gatshëm për t’i ndihmuar, Kate ishte pronarja krenare e një gardërobë shumë më të pastër.

Dhe ndërsa shpesh imitojmë pamjen e dukeshës në rrethana të rregullta, situata aktuale e izolimit në fakt po na inkurajon që të vishemi shumë ngjashëm me Kate para se të ishte pjesë e familjes mbretërore.

Më poshtë gjeni veshjet që Dukesha pëlqente vite më parë:

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Femra
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Kalo në kategori