0Shares

Ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, Ugo Ehiogu, ka vdekur në moshën 44-vjeçare.

44-vjeçari anglez ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes së ditës të djeshme(enjte).

Ish-lojtari anglez Ugo Ehiogu shtrihet në spital, pasi i ra të fikët në stërvitje Ish-lojtari anglez Ugo Ehiogu shtrihet në spital, pasi i ra të fikët në stërvitje

Është vet klubi i Tottenhami që ka konfirmuar sot se Ehiogu ka vdekur nga sulmi në zemër në qendrën stërvitore të klubit.

“Me pikëllim të madh ju njoftojmë për vdekjen e Ugo Ehiogu, trajnerit tonë të ekipit U-23”, thuhet në njoftimin e klubit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)