Nëse kujtonit se këngëtarja më e mirë, sipas Varrosit, do të ishte Enca Haxhia, duke qenë se janë miq prej vitesh, gaboheni!

I ftuar në Thumb, reperi i njohur dhe numri 2 i OTR ka treguar se këngëtarja më e mirë shqiptare, sipas tij, është padyshim Dafina Zeqiri.

Varrosi flet për sherrin mes Noizyt dhe Encës Varrosi flet për sherrin mes Noizyt dhe Encës

“Do të them Dafina Zeqiri (është këngëtarja më e mirë). Ajo po nxjerr në pah cilësitë e saja me të vërtetë! Ka talent!”, ka thënë reperi.

I pyetur nëse do të lidhej me Dafinën, Varrosi ka çuditur me përgjigjen e tij.

“Jo nuk do të lidhesha sepse ka një stil gotik. Dhe nuk është në preferencat e mia. Por, këngët e ka shumë të mira”, është shprehur numri 2 i OTR. /Telegrafi/