LAJMI I FUNDIT:

U godit keq nga autobusi, u ngrit dhe hyri në kafene për të pirë birra! (Video, +16)

U godit keq nga autobusi, u ngrit dhe hyri në kafene për të pirë birra! (Video, +16)

Simon Smith ka qenë duke ecur nëpër në rrugë të Reading të Anglisë, kur është goditur nga një autobus që kishte dalë nga kontrolli.

Reklama

Megjithëse u përplas për toke, ai u ngrit dhe hyri në një kafene ku kaloi kohën duke pirë disa gota birrë, transmeton Telegrafi.

“Përplasja ishte mjaft e fuqishme, por i shkaktoi vetëm lëndime të lehta. Rruga u desh të bllokohej për dy orë, shkaku i dëmtimeve që u shkaktuan”, thuhet në raport lidhur me rastin.

Derisa po vazhdojnë hetimet, shumë njerëz po komentojnë se si ai shpëtoi nga ky aksident.

“Vështirë se dikush do dilte i gjallë nga kjo përplasje, por ai ishte shumë me fat” është nja nga komentet e shumta. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Kalo në kategori