0Shares

Sikur të kishte ndonjë shpërblim, për veshjet apo dukjen më të çuditshme në plazh, këta turistë sigurisht se do ishin të nominuar.

Gjëja kryesore që kanë pyetur shikuesit e imazheve të postuara në rrjetin social, është pse janë munduar të bien në sy, në një vend që është për pushim dhe lojë.

Prej gruas që është krenare me mbulimin e gjoksit me dy duar plastike, te tjera që veshi bikini që duket sikur pjesa e brendshme e trupit.

Apo një grup burrash, që kanë veshur brekët bizare dhe parakalojnë sikur të ishin heronj.

Megjithëse provuan të behën kreativ, nuk ia dolën të duken aspak mirë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)