LAJMI I FUNDIT:

Tre meshkuj zhduken në Fushë Kosovë

Tre meshkuj zhduken në Fushë Kosovë
Foto: Ilustrim

Tre persona janë raportuar të zhdukur gjatë së hënës në Fushë Kosovë.

Reklama

Policia njofton se rreth orës 11:00, një person ka raportuar se viktima mashkull kosovar ka dal nga shtëpia të dielën dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

“Fushë Kosovë 29.01.2023-11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima mashkull kosovar ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin policor.

Ndërsa, në rastin tjetër është raportuar se dy viktimat meshkuj kosovarë janë larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

“Fushë Kosovë 30.01.2023 – NN. Është raportuar se dy viktimat meshkuj kosovarë janë larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet për vendndodhje e tyre”, thuhet tutje.

Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Komandanti i KFOR-it, gjenerali Ristuccia: Po të mos ndërhynim në veri, tani do të mbanim zi për të vdekurit

Komandanti i KFOR-it, gjenerali Ristuccia: Po të mos ndërhynim në veri, tani do të mbanim zi për të vdekurit

Lajme
Bugajski: Pajtohem me Kurtin, deklarata e Blinken ka qenë naive, SHBA-ja do të duhej të aplikonte masa ndaj Serbisë

Bugajski: Pajtohem me Kurtin, deklarata e Blinken ka qenë naive, SHBA-ja do të duhej të aplikonte masa ndaj Serbisë

Politikë
Tensionet në veri, ish-ambasadori amerikan në NATO: SHBA dhe BE të angazhohen në zmbrapsjen e përpjekjeve që rrezikojnë gërryerjen e sovranitetit të Kosovës

Tensionet në veri, ish-ambasadori amerikan në NATO: SHBA dhe BE të angazhohen në zmbrapsjen e përpjekjeve që rrezikojnë gërryerjen e sovranitetit të Kosovës

Lajme
Serbët lokalë obligohen të protestojnë në Zveçan

Serbët lokalë obligohen të protestojnë në Zveçan

Lajme
Mbytet turistja gjermane në kanionin e Langaricës, shpëton bashkëshorti

Mbytet turistja gjermane në kanionin e Langaricës, shpëton bashkëshorti

Lajme
Në Komunitetin Politik Evropian, Osmani flet për zhvillimet në Kosovë

Në Komunitetin Politik Evropian, Osmani flet për zhvillimet në Kosovë

Lajme
Kalo në kategori