LAJMI I FUNDIT:

Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Presidenti amerikan Joe Biden ka festuar së fundmi ditëlindjen e tij të 81-të dhe një foto e tij duke pozuar me një tortë është bërë objekt batutash dhe memesh të shumta në rrjetet sociale.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Biden ka pozuar i buzëqeshur pranë një torte ditëlindjeje mbi të cilën janë ndezur 81 qirinj.

Duke pasur parasysh që në një zonë të vogël kishte kaq shumë, qirinjtë “u bashkuan” në një flakë të madhe dhe vetë presidenti amerikan bëri shaka për këtë.

“Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes. Rezulton se po ju mbaron hapësira për qirinj në ditëlindjen tuaj të 146-të”, citohet të ketë shkruar ai, gjë që ka nxitur reagime të shumta.

Ndryshe, Biden është tashmë presidenti më i vjetër në historinë amerikane dhe nëse fiton një mandat të dytë, të cilin do ta dëshironte, do të jetë 86 vjeç kur të largohet nga Shtëpia e Bardhë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun

"Udhëtarët e kohës nga viti 2027" shpërndajnë pamjet duke pretenduar se nuk ka asnjë shenjë të jetës njerëzore

Interesante
Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Fun
Nusja çmend rrjetin derisa bën 'twerk' e veshur me tanga në dasmën e saj

Nusja çmend rrjetin derisa bën 'twerk' e veshur me tanga në dasmën e saj

Virale
Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Kalo në kategori