LAJMI I FUNDIT:

Tmerrohet nga gjallesa gjigante që ia rrëzoi shportat e plehrave, pretendon se ishte luaneshë (Video)

Tmerrohet nga gjallesa gjigante që ia rrëzoi shportat e plehrave, pretendon se ishte luaneshë (Video)

Dawn Paige pretendon se jashtë shtëpisë së saj në West Midlands, ishte shfaqur një luaneshë, që ia rrëzoi edhe shportat e plehrave.

Kamerat e vendosura në pronën e 53-vjeçares, filmuan gjallesën gjigante që kaloi para derës, ndërsa ngjante shumë me një mace, transmeton Telegrafi.


“I pashë shportat e rrëzuara dhe mendova se ka luajtur ndonjë fëmijë, derisa nuk i kontrollova filmimet. U tmerrova dhe po dridhesha”, ka thënë Paige. Bindjen se mund të jetë ndonjë grabitqarë, ia ka rritur fakti se jeton pranë një kopshti zoologjik.

Por, zyrtarët e kopshtit konfirmuan, se prej aty nuk është larguar asnjë kafshë dhe të gjitha janë të mbyllura në kafaze.

Në anën tjetër, disa mendojnë se është një qen i madh, që kërkonte ushqim në plehra. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Fun
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Fun
Apartamenti në SHBA pa dhomë gjumi ngjall reagime në rrjete sociale

Apartamenti në SHBA pa dhomë gjumi ngjall reagime në rrjete sociale

Interesante
Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Fun
Kalo në kategori