0Shares

Në Dudley të West Middlands, një shofer i ngathtë gati ka shkaktuar aksident, me tejkalimin tepër të ngadaltë.

Ky Fiat është vozitur krahas një makine të auto shkollës që lëvizte me 30 kilometra në orë, ndërsa përpara i afrohej një veturë.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon veturën që i ri anash për afro tetë sekonda, derisa kalon në shiritin tjetër.

Forcat e rendit kanë filluar hetime për ngasësin, që u përfshi në këtë manovër dhe nuk shpejtonte sa duhet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)