LAJMI I FUNDIT:

Fiat

50 Artikuj

Shoferi polak transporton shtyllën gjigante prej druri me Fiat-in e tij të vogël

Shoferi polak transporton shtyllën gjigante prej druri me Fiat-in e tij të vogël

Auto Fun
Një ishull në Itali thuhet se ka më shumë Fiat Panda se sa njerëz

Një ishull në Itali thuhet se ka më shumë Fiat Panda se sa njerëz

Auto Lajme
Dyqani i Fiat tani hapet edhe në Metaverse, ofron vozitje testuese në La Pista 500

Dyqani i Fiat tani hapet edhe në Metaverse, ofron vozitje testuese në La Pista 500

Aplikacione
Abarth 500e i ri është vetura e parë elektrike e markës me 152 kuaj fuqi

Abarth 500e i ri është vetura e parë elektrike e markës me 152 kuaj fuqi

EVs
Fiat thotë se gjenerata e dytë 500e do të lansohet në SHBA

Fiat thotë se gjenerata e dytë 500e do të lansohet në SHBA

Auto Lajme
Ky Fiat ‘i djegur’ është shitur për hiq më pak se rreth 20 mijë euro

Ky Fiat ‘i djegur’ është shitur për hiq më pak se rreth 20 mijë euro

Auto Lajme
Tom Hanks shiti mini Fiatin për 76 mijë euro, paratë i dhuroi për bamirësi

Tom Hanks shiti mini Fiatin për 76 mijë euro, paratë i dhuroi për bamirësi

Auto Lajme
Ofrohen mbi 50 mijë euro për këtë Fiat

Ofrohen mbi 50 mijë euro për këtë Fiat

Auto Lajme
Fiat prezanton karavanin Tipo Cross

Fiat prezanton karavanin Tipo Cross

Auto Lajme
Del në shitje vetura e parë e Maradonas

Del në shitje vetura e parë e Maradonas

Auto Lajme
Klasiket që kaluan nga vetura në anije

Klasiket që kaluan nga vetura në anije

Auto Lajme
FIAT prezantoi dy modele që janë frymëzuar nga lundrimi

FIAT prezantoi dy modele që janë frymëzuar nga lundrimi

Modelet e Reja
Fiat 500X me çati të hapur

Fiat 500X me çati të hapur

Auto Lajme
FIAT do të prodhojë vetëm vetura elektrike deri në vitin 2030

FIAT do të prodhojë vetëm vetura elektrike deri në vitin 2030

Koncepte
SUV-i më i vogël i Fiat quhet Pulse

SUV-i më i vogël i Fiat quhet Pulse

Auto Lajme
Fiat sjell “Hej Google”

Fiat sjell “Hej Google”

Auto
Kjo është një hartë e markave më të shitura të veturave sipas vendeve në botë

Kjo është një hartë e markave më të shitura të veturave sipas vendeve në botë

Auto Lajme
Këto janë veturat që garojnë për titullin ‘Vetura Evropiane e Vitit’

Këto janë veturat që garojnë për titullin ‘Vetura Evropiane e Vitit’

Auto Lajme
Dy makinat e Maradonës sa ishte në Napoli – befason të gjithë me Fiatin e tij të thjesht dhe Ferrari i parë me ngjyrë të zezë

Dy makinat e Maradonës sa ishte në Napoli – befason të gjithë me Fiatin e tij të thjesht dhe Ferrari i parë me ngjyrë të zezë

Ndërkombëtare
Fiat me model të ri që do t’i zëvendësojë 500X dhe 500L

Fiat me model të ri që do t’i zëvendësojë 500X dhe 500L

Modelet e Reja
Ferrari dhe Fiat pritet të ndihmojnë Italinë duke prodhuar ventilatorë – në krizën e coronavirusit

Ferrari dhe Fiat pritet të ndihmojnë Italinë duke prodhuar ventilatorë – në krizën e coronavirusit

Auto Lajme
Maserati e ka shtyrë lansimin e MC20

Maserati e ka shtyrë lansimin e MC20

Modelet e Reja
Peugeot dhe Fiat arrijnë marrëveshje 50 miliardë dollarëshe, do të prodhojnë rreth 9 milionë makina në vit

Peugeot dhe Fiat arrijnë marrëveshje 50 miliardë dollarëshe, do të prodhojnë rreth 9 milionë makina në vit

Të Tjera
Fiat apelon vendimin për pagesën e 30 milionë eurove tatime në BE

Fiat apelon vendimin për pagesën e 30 milionë eurove tatime në BE

Të Tjera