LAJMI I FUNDIT:

Do të tronditeni me këto pamje – hajduti ‘mbushi’ pantallonat me dhjetëra iPhone nga një dyqan i Apple, largohet pa u ndaluar nga askush

Do të tronditeni me këto pamje – hajduti ‘mbushi’ pantallonat me dhjetëra iPhone nga një dyqan i Apple, largohet pa u ndaluar nga askush

Një hajdut vodhi në pikë të ditës dhjetëra telefona iPhone nga një dyqan i Apple në qytetin e Oakland të Kalifornisë, sipas pamjeve që po bëjnë xhiron në internet.

Klientët e tjerë që ishin në dyqan po shikonin si të hutuar dhe nuk po reagonin aspak, transmeton Telegrafi.

Hajdutit si duket nuk i ngutej aspak dhe fuste sa mundte telefona në pantallonat e tij.

View this post on Instagram

A post shared by Fox News (@foxnews)

Pasi doli nga dyqani, ai u fut në makinën e tij të cilën e kishte parkuar në skaj të rrugës dhe ia mbathi.

Një gjë që po ashtu ishte e çuditshme, ishte se një veturë e policisë ishte përballë dyqanit të Apple. /Telegrafi/


Në trend Teknologji

Më shumë
Samsung po zbulon unazën Galaxy në Kongresin Botëror të Telefonave i cili do mbahet në Spanjë

Samsung po zbulon unazën Galaxy në Kongresin Botëror të Telefonave i cili do mbahet në Spanjë

Teknologji
Prezantimi i sistemit të ri operativ iOS 17.4 nga Apple mund të vijë më shpejt se sa pritej

Prezantimi i sistemit të ri operativ iOS 17.4 nga Apple mund të vijë më shpejt se sa pritej

Teknologji
Fshini këto aplikacione nga telefoni përpara se t'i shpenzojnë të gjitha paratë nga llogaritë e juaja bankare

Fshini këto aplikacione nga telefoni përpara se t'i shpenzojnë të gjitha paratë nga llogaritë e juaja bankare

Këshilla Teknologjike
Threads prezanton veçori të reja për ruajtjen e drafteve dhe shkrepjen e fotografive

Threads prezanton veçori të reja për ruajtjen e drafteve dhe shkrepjen e fotografive

Teknologji
Apple prezanton kufje të personalizuara Beats

Apple prezanton kufje të personalizuara Beats

Teknologji
WhatsApp prezanton veçori të reja të formatimit të tekstit

WhatsApp prezanton veçori të reja të formatimit të tekstit

Teknologji
Kalo në kategori