LAJMI I FUNDIT:

Tyrone Mings

22 Artikuj

Nga Broja te Soucek dhe McTominay: Formacioni me 11-të lojtarët më të gjatë në Ligën Premier në sezonin 2021/22

Nga Broja te Soucek dhe McTominay: Formacioni me 11-të lojtarët më të gjatë në Ligën Premier në sezonin 2021/22

Premier League
Pesë objektivat kryesore të Newcastle United për afatin kalimtar: Toni Kroos prioritet, në listë edhe katër lojtarë të tjerë të njohur

Pesë objektivat kryesore të Newcastle United për afatin kalimtar: Toni Kroos prioritet, në listë edhe katër lojtarë të tjerë të njohur

Premier League
Formacioni me lojtarët më të mbivlerësuar në Ligën Premier, i mbushur me ‘yje’ nga Liverpool, Chelsea dhe Man Utd

Formacioni me lojtarët më të mbivlerësuar në Ligën Premier, i mbushur me ‘yje’ nga Liverpool, Chelsea dhe Man Utd

Premier League
Chelsea 3-0 Aston Villa, notat e lojtarëve

Chelsea 3-0 Aston Villa, notat e lojtarëve

Premier League
Mourinho i propozon Southgatet formacionin më të mirë të Anglisë, injoron Sterlingun dhe Rashfordin

Mourinho i propozon Southgatet formacionin më të mirë të Anglisë, injoron Sterlingun dhe Rashfordin

Përfaqësueset
Tifozët nuk mund ta besojnë ndërhyrjen e dhunshme të Mings në ndeshjen e Anglisë ndaj Austrisë

Tifozët nuk mund ta besojnë ndërhyrjen e dhunshme të Mings në ndeshjen e Anglisë ndaj Austrisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Dhjetë lojtarët e Ligës Premier, vlera e të cilëve u rrit më shumë këtë sezon

Dhjetë lojtarët e Ligës Premier, vlera e të cilëve u rrit më shumë këtë sezon

Premier League
Sancho, Grealish dhe lojtarët në listën e dëshirave të Solskjaer – formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri

Sancho, Grealish dhe lojtarët në listën e dëshirave të Solskjaer – formacioni i mundshëm i Unitedit në sezonin e ri

Premier League
Dyshja e Aston Villës përplasen gjatë ndeshjes me West Hamin, ndërhyjnë edhe bashkëlojtarët

Dyshja e Aston Villës përplasen gjatë ndeshjes me West Hamin, ndërhyjnë edhe bashkëlojtarët

Premier League
Historia e mahnitshme e Tyrone Mings që mund të debutojë ndaj Kosovës: Nga të jetuarit në një shtëpi për të pastrehë, deri te ligat e ulëta, lëndimet e shumta deri te thirrja e Anglisë

Historia e mahnitshme e Tyrone Mings që mund të debutojë ndaj Kosovës: Nga të jetuarit në një shtëpi për të pastrehë, deri te ligat e ulëta, lëndimet e shumta deri te thirrja e Anglisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Maguire te Pepe e Rodri, formacioni më i shtrenjtë i transferimeve në Angli

Nga Maguire te Pepe e Rodri, formacioni më i shtrenjtë i transferimeve në Angli

Premier League
Aston Villa, klubi që ka shpenzuar më shumë deri tani këtë verë në Angli – lë mbrapa ekipe si City, Unitedi e Tottenhami

Aston Villa, klubi që ka shpenzuar më shumë deri tani këtë verë në Angli – lë mbrapa ekipe si City, Unitedi e Tottenhami

Premier League
Mings i zhgënjyer me dënimin: Nuk kisha qëllim ta lëndoja Ibrën (Foto)

Mings i zhgënjyer me dënimin: Nuk kisha qëllim ta lëndoja Ibrën (Foto)

Premier League
Zyrtare: Mings dënohet me pesë ndeshje

Zyrtare: Mings dënohet me pesë ndeshje

Premier League
Zyrtare: FA dënon rëndë Ibrahimovicin

Zyrtare: FA dënon rëndë Ibrahimovicin

Premier League
FA akuzon Ibrahimovicin dhe Mingsin për sjellje të dhunshme, kaq ndeshje rrezikojnë të dënohen

FA akuzon Ibrahimovicin dhe Mingsin për sjellje të dhunshme, kaq ndeshje rrezikojnë të dënohen

Premier League
Ibra shpjegon si erdhi deri te goditja me bërryl ndaj mbrojtësit të Bournemouthit

Ibra shpjegon si erdhi deri te goditja me bërryl ndaj mbrojtësit të Bournemouthit

Premier League
Karikatura e ditës i dedikohet duelit Ibra – Mings  (Foto)

Karikatura e ditës i dedikohet duelit Ibra – Mings (Foto)

Premier League
“Ai e din se çfarë ka bërë”, Mourinho refuzon të kritikojë Mingsin pas ndeshjes

“Ai e din se çfarë ka bërë”, Mourinho refuzon të kritikojë Mingsin pas ndeshjes

Premier League
Mings tregon se a ishte e qëllimtë shkelja në kokë ndaj Ibras

Mings tregon se a ishte e qëllimtë shkelja në kokë ndaj Ibras

Premier League
Mourinho debaton i nervozuar me mbrojtësin që shkeli Ibran në kokë (Video)

Mourinho debaton i nervozuar me mbrojtësin që shkeli Ibran në kokë (Video)

Premier League
Mbrojtësi i Bournemouthit e shkeli Ibran me këmbë në kokë, suedezi ia ktheu duke e goditur me bërryl (Foto/Video)

Mbrojtësi i Bournemouthit e shkeli Ibran me këmbë në kokë, suedezi ia ktheu duke e goditur me bërryl (Foto/Video)

Premier League