LAJMI I FUNDIT:

Telefoni i palosshëm

50 Artikuj

Fotografitë e mbrojtëses së Samsung Galaxy Z Flip5 konfirmojnë madhësinë e ekranit të pasmë

Fotografitë e mbrojtëses së Samsung Galaxy Z Flip5 konfirmojnë madhësinë e ekranit të pasmë

Mobile
Google e shfaq edhe zyrtarisht Pixel Fold në një video të re ‘teaser’

Google e shfaq edhe zyrtarisht Pixel Fold në një video të re ‘teaser’

Mobile
Nga imazhet e rrjedhura së fundmi zbulohet dizajni i Samsung Galaxy Z Fold5

Nga imazhet e rrjedhura së fundmi zbulohet dizajni i Samsung Galaxy Z Fold5

Mobile
Google Pixel Fold shfaqet në pamjet e para zyrtare

Google Pixel Fold shfaqet në pamjet e para zyrtare

Mobile
Samsung, bateritë e Galaxy Z Fold 5 dhe Flip 5 do t’i marrë nga LG

Samsung, bateritë e Galaxy Z Fold 5 dhe Flip 5 do t’i marrë nga LG

Mobile
Samsung mund të lansojë një pajisje “Tri-Fold”, ndërsa modeli S23 FE nuk do të prodhohet këtë vit

Samsung mund të lansojë një pajisje “Tri-Fold”, ndërsa modeli S23 FE nuk do të prodhohet këtë vit

Mobile
Huaewi P60 Pro dhe Mate X3 në tregun evropian arrijnë me 9 maj

Huaewi P60 Pro dhe Mate X3 në tregun evropian arrijnë me 9 maj

Mobile
Vitin e kaluar Samsung shiti më shumë telefona të palosshëm se të gjitha markat e tjera

Vitin e kaluar Samsung shiti më shumë telefona të palosshëm se të gjitha markat e tjera

Mobile
Samsung me reklamën e fundit kërkon që përdoruesit e Apple të kapërcejnë gardhin dhe të marrin një telefon të palosshëm nga ta

Samsung me reklamën e fundit kërkon që përdoruesit e Apple të kapërcejnë gardhin dhe të marrin një telefon të palosshëm nga ta

Mobile
Huawei Pocket S lansohet më 2 nëntor

Huawei Pocket S lansohet më 2 nëntor

Mobile
Pixel Tablet i Google dhe telefoni i palosshëm do të kenë sensorë të gjurmëve të gishtërinjve

Pixel Tablet i Google dhe telefoni i palosshëm do të kenë sensorë të gjurmëve të gishtërinjve

Mobile
Konfirmohet se Xiaomi Mix Fold 2 do të lansohet me 11 gusht, së bashku me të do të lansohen edhe Buds 4 Pro dhe Pad 5 Pro 12.4 inç

Konfirmohet se Xiaomi Mix Fold 2 do të lansohet me 11 gusht, së bashku me të do të lansohen edhe Buds 4 Pro dhe Pad 5 Pro 12.4 inç

Mobile
Vivo ka prezantuar X Fold, telefonin e saj të parë të palosshëm

Vivo ka prezantuar X Fold, telefonin e saj të parë të palosshëm

Mobile
Shfaqen imazhet e para të telefonit të palosshëm të Samsung, në formë të guaskës

Shfaqen imazhet e para të telefonit të palosshëm të Samsung, në formë të guaskës

Lajme Teknologji
Patenta nga Samsung zbulon planet e kompanisë për një telefon me ekran të dyfishtë

Patenta nga Samsung zbulon planet e kompanisë për një telefon me ekran të dyfishtë

Lajme Teknologji
Samsung shfaq konceptin e një tjetër lloj telefoni të palosshëm

Samsung shfaq konceptin e një tjetër lloj telefoni të palosshëm

Lajme Teknologji
Telefoni i palosshëm nga Huawei, Mate X, i gatshëm për lansim gjatë këtij muaji

Telefoni i palosshëm nga Huawei, Mate X, i gatshëm për lansim gjatë këtij muaji

Lajme Teknologji
Telefoni me ekran dyfish të palosshëm, patentohet nga LG

Telefoni me ekran dyfish të palosshëm, patentohet nga LG

Lajme Teknologji
Google sapo patentoi telefonin e palosshëm që duket si libër

Google sapo patentoi telefonin e palosshëm që duket si libër

Lajme Teknologji
Raporti nga Korea: Samsung po punon në telefonin e palosshëm, me dizajn të ‘guacës’

Raporti nga Korea: Samsung po punon në telefonin e palosshëm, me dizajn të ‘guacës’

Lajme Teknologji
Patenta e publikuar zbulon telefonin e palosshëm të Huawei, me një qasje të re

Patenta e publikuar zbulon telefonin e palosshëm të Huawei, me një qasje të re

Lajme Teknologji
Sony mund të jetë duke zhvilluar telefonin e tyre të palosshëm

Sony mund të jetë duke zhvilluar telefonin e tyre të palosshëm

Lajme Teknologji
Google konfirmon se janë të interesuar të zhvillojnë telefonin e tyre të palosshëm

Google konfirmon se janë të interesuar të zhvillojnë telefonin e tyre të palosshëm

Lajme Teknologji
OnePlus nuk do të sjell telefonin e palosshëm, në të ardhmen e afërt

OnePlus nuk do të sjell telefonin e palosshëm, në të ardhmen e afërt

Lajme Teknologji