LAJMI I FUNDIT:

Puding

14 Artikuj

Recetë për pudingun e Sheherzadës me mollë të pjekura, të cilit nuk do t’i rezistoni dot

Recetë për pudingun e Sheherzadës me mollë të pjekura, të cilit nuk do t’i rezistoni dot

Ëmbëlsirë
Një kombinim perfekt i shijeve: Roladë mandarine dhe puding vaniljeje

Një kombinim perfekt i shijeve: Roladë mandarine dhe puding vaniljeje

Ëmbëlsirë
Puding çokollate me banane për fëmijë

Puding çokollate me banane për fëmijë

Për fëmijë
Keshkuli tradicional turk: Një ëmbëlsirë që i ngjan në mënyrë të papërmbajtshme rafaelos

Keshkuli tradicional turk: Një ëmbëlsirë që i ngjan në mënyrë të papërmbajtshme rafaelos

Ëmbëlsirë
Pogaçe të vogla me kumbulla: Të gatuara nga petë brumi të mbushura me puding të bërë në shtëpi

Pogaçe të vogla me kumbulla: Të gatuara nga petë brumi të mbushura me puding të bërë në shtëpi

Nga duart tua
Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Yjet
Çfarë është pudingu chia që e konsumon Kim Kardashian?

Çfarë është pudingu chia që e konsumon Kim Kardashian?

Dietë
Si të bëni puding pa droçka

Si të bëni puding pa droçka

Nga duart tua
Kubikët e pudingut janë zgjedhja e duhur për të ftuarit gjatë festave!

Kubikët e pudingut janë zgjedhja e duhur për të ftuarit gjatë festave!

Ëmbëlsirë
Më mirë se sytliaçi! I shpejtë dhe i ëmbël – bëni një puding të shëndetshëm me oriz

Më mirë se sytliaçi! I shpejtë dhe i ëmbël – bëni një puding të shëndetshëm me oriz

Ëmbëlsirë
Puding me fara Chia dhe kafe

Puding me fara Chia dhe kafe

Desert
Sekreti që po i ndihmon gratë të humbasin pesë herë më shumë peshë

Sekreti që po i ndihmon gratë të humbasin pesë herë më shumë peshë

Ushqim i shëndetshëm
Tortë me keks dhe gjalpë dhe tri lloje pudingësh: Deserti më i butë dhe më i shijshëm pa e pjekur!

Tortë me keks dhe gjalpë dhe tri lloje pudingësh: Deserti më i butë dhe më i shijshëm pa e pjekur!

Desert
Recetë për puding të shëndetshëm nga farat chia dhe manaferrat

Recetë për puding të shëndetshëm nga farat chia dhe manaferrat

Ëmbëlsirë