LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Kosta Rikës

26 Artikuj

Gjermania është jashtë Botërorit përkundër fitores ndaj Kosta Rikës

Gjermania është jashtë Botërorit përkundër fitores ndaj Kosta Rikës

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Gjermania shpreson në kualifikim përballë Kosta Rikës

Formacionet zyrtare: Gjermania shpreson në kualifikim përballë Kosta Rikës

Përfaqësueset
Kosta Rika mposht Japoninë dhe lë gjithçka të hapur në Grupin E

Kosta Rika mposht Japoninë dhe lë gjithçka të hapur në Grupin E

Përfaqësueset
Japonia – Kosta Rika, formacionet zyrtare

Japonia – Kosta Rika, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Spanja tregon talentin që në start, dhuron spektakël dhe shënon shtatë gola kundër Kosta Rikës

Spanja tregon talentin që në start, dhuron spektakël dhe shënon shtatë gola kundër Kosta Rikës

Përfaqësueset
Dhëndri i Luis Enriques, sulmuesi Ferran Torres shpërblen besimin: Shënon dhe thyen rekordin e një legjende

Dhëndri i Luis Enriques, sulmuesi Ferran Torres shpërblen besimin: Shënon dhe thyen rekordin e një legjende

Përfaqësueset
Spanja – Kosta Rika, publikohen formacionet zyrtare

Spanja – Kosta Rika, publikohen formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Datat, oraret, stadiumet dhe gjithçka tjetër që duhet t’i dini për 64 ndeshjet e Kupës së Botës që zhvillohet në Katar

Datat, oraret, stadiumet dhe gjithçka tjetër që duhet t’i dini për 64 ndeshjet e Kupës së Botës që zhvillohet në Katar

Driton Gajraku
Sergino Dest shënoi gol të mrekullueshëm në fitoren e SHBA-ve ndaj Kosta Rikës

Sergino Dest shënoi gol të mrekullueshëm në fitoren e SHBA-ve ndaj Kosta Rikës

Përfaqësueset
Petkovic: Minimumi është arritur, përmirësohemi në fazën tjetër

Petkovic: Minimumi është arritur, përmirësohemi në fazën tjetër

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Zvicër 2-2 Kosta Rikë, Xhemaili më i miri

Notat e lojtarëve: Zvicër 2-2 Kosta Rikë, Xhemaili më i miri

Përfaqësueset
Zvicra “e shqiponjave” kualifikohet me barazim, Suedia kundërshtari në të tetën e finales

Zvicra “e shqiponjave” kualifikohet me barazim, Suedia kundërshtari në të tetën e finales

Përfaqësueset
Ishte radha e Xhemailit, Zvicra në epërsi dhe afër kualifikimit

Ishte radha e Xhemailit, Zvicra në epërsi dhe afër kualifikimit

Përfaqësueset
Transmetim i drejtpërdrejtë për Kosovë i ndeshjeve të fundit në Grupin E

Transmetim i drejtpërdrejtë për Kosovë i ndeshjeve të fundit në Grupin E

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Shqiptarët e udhëheqin Zvicrën drejt një tjetër triumfi

Formacionet zyrtare: Shqiptarët e udhëheqin Zvicrën drejt një tjetër triumfi

Përfaqësueset
Sot katër ndeshje interesante, shqiptarët në fushë ndaj Kosta Rikës – Gjithçka e hapur në grupet E dhe F

Sot katër ndeshje interesante, shqiptarët në fushë ndaj Kosta Rikës – Gjithçka e hapur në grupet E dhe F

Përfaqësueset
Silva: Neymar më ofendoi rëndë gjatë ndeshjes me Kosta Rikën

Silva: Neymar më ofendoi rëndë gjatë ndeshjes me Kosta Rikën

Përfaqësueset
Shaqiri pjesë e formacionit të ditës së nëntë të Botërorit

Shaqiri pjesë e formacionit të ditës së nëntë të Botërorit

Përfaqësueset
Brazil 2–0 Kosta Rikë: Notat e lojtarëve, shkëlqen Coutinho

Brazil 2–0 Kosta Rikë: Notat e lojtarëve, shkëlqen Coutinho

Përfaqësueset
Brazili fiton në fund, merr primatin në Grupin E

Brazili fiton në fund, merr primatin në Grupin E

Përfaqësueset
Brazil – Kosta Rika, formacionet zyrtare

Brazil – Kosta Rika, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Evolucioni i fanellave të 32 kombëtareve pjesëmarrëse në Kampionatin Botëror – Nga kampionati në kampionat secilën herë më të bukura

Evolucioni i fanellave të 32 kombëtareve pjesëmarrëse në Kampionatin Botëror – Nga kampionati në kampionat secilën herë më të bukura

Përfaqësueset
Formacionet e mundshme për çdo përfaqësuese pjesëmarrëse në ‘Rusia 2018’

Formacionet e mundshme për çdo përfaqësuese pjesëmarrëse në ‘Rusia 2018’

Përfaqësueset
El Clasico, ndeshja ku luajnë 32 lojtarë të Kupës së Botës

El Clasico, ndeshja ku luajnë 32 lojtarë të Kupës së Botës

La Liga