LAJMI I FUNDIT:

Patrick Kluivert

33 Artikuj

Kluivert thotë se Haaland, Mbappe dhe Vinicius janë në krye, por duhet të kenë kujdes nga një emër

Kluivert thotë se Haaland, Mbappe dhe Vinicius janë në krye, por duhet të kenë kujdes nga një emër

Bundesliga
Ndeshja bamirëse e mbushur me yje mes ekipit të Ronaldinhos dhe atij të Roberto Carlos ishte një spektakël në vete

Ndeshja bamirëse e mbushur me yje mes ekipit të Ronaldinhos dhe atij të Roberto Carlos ishte një spektakël në vete

Shkumbin Pireva
Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Futboll
Lojtarët e Barcelonës kanë vendosur, duan Kluivertin si pasues të Setienit

Lojtarët e Barcelonës kanë vendosur, duan Kluivertin si pasues të Setienit

La Liga
Top 10 golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve në moshën 23-vjeçare

Top 10 golashënuesit më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve në moshën 23-vjeçare

Ndërkombëtare
De Ligt i reagon Kluivertit: Nuk jam penduar për transferimin te Juventusi

De Ligt i reagon Kluivertit: Nuk jam penduar për transferimin te Juventusi

Serie A
Patrick Kluivert: De Ligt i penduar që nuk e zgjodhi Barcelonën

Patrick Kluivert: De Ligt i penduar që nuk e zgjodhi Barcelonën

La Liga
Zyrtare: Barcelona emëron Kluivertin drejtor të shkollës La Masia

Zyrtare: Barcelona emëron Kluivertin drejtor të shkollës La Masia

La Liga
Dashuria e Barcelonës për holandezët – Nga Cruyff te De Jong, këta janë 20 tulipanë që u veshën bluagrana

Dashuria e Barcelonës për holandezët – Nga Cruyff te De Jong, këta janë 20 tulipanë që u veshën bluagrana

La Liga
De Jong po mësohet me Barcelonën, Kluviert kujdeset për të

De Jong po mësohet me Barcelonën, Kluviert kujdeset për të

La Liga
Pogba, De Ligt, Balotelli – 11 lojtarë që e pësojnë shkaku i Raiolas

Pogba, De Ligt, Balotelli – 11 lojtarë që e pësojnë shkaku i Raiolas

Ndërkombëtare
Dhjetë golashënuesit më të mirë në historinë e Barcelonës – Messi e Suarez në podium, nuk mungojnë emra si Rivaldo e Kluviert

Dhjetë golashënuesit më të mirë në historinë e Barcelonës – Messi e Suarez në podium, nuk mungojnë emra si Rivaldo e Kluviert

La Liga
Nga mbledhës topash në yje futbolli – Guardiola, Neymar, Raul dhe Sneijder ishin disa nga ta

Nga mbledhës topash në yje futbolli – Guardiola, Neymar, Raul dhe Sneijder ishin disa nga ta

Ndërkombëtare
Real Madridi përballet me fabrikën që e furnizon Barcelonën – ‘La Masia 2’ me qendër në Amsterdam

Real Madridi përballet me fabrikën që e furnizon Barcelonën – ‘La Masia 2’ me qendër në Amsterdam

Liga e Kampionëve
Kluivert alarmon Barçën: Edhe City po interesohet për De Ligt dhe De Jongun

Kluivert alarmon Barçën: Edhe City po interesohet për De Ligt dhe De Jongun

La Liga
Justin Kluivert ëndërron të luajë për Barcën

Justin Kluivert ëndërron të luajë për Barcën

La Liga
Seedorf emërohet trajner i Kamerunit, Kluivert ndihmës i tij

Seedorf emërohet trajner i Kamerunit, Kluivert ndihmës i tij

Përfaqësueset
Kluivert: De Ligt është mjaft i mirë për Barcelonën

Kluivert: De Ligt është mjaft i mirë për Barcelonën

Ligat tjera
Messi dhe 20 futbollistët që ishin super yje edhe si tinejxher

Messi dhe 20 futbollistët që ishin super yje edhe si tinejxher

Ndërkombëtare
Patrick Kluivert: Preferoj që Justin të luajë te Barcelona

Patrick Kluivert: Preferoj që Justin të luajë te Barcelona

La Liga
Barcelona ia merr nga duart PSG-së djalin e Partick Kluivertit – talenti që ka kontratë me Niken dhe mahnit me videot në Instagram dhe YouTube (Foto/Video)

Barcelona ia merr nga duart PSG-së djalin e Partick Kluivertit – talenti që ka kontratë me Niken dhe mahnit me videot në Instagram dhe YouTube (Foto/Video)

La Liga
Kluivert: Veratti nuk do të shitet

Kluivert: Veratti nuk do të shitet

Ligue 1
Shtatë heronjtë ndër vite të Ligës së Kampionëve (Video)

Shtatë heronjtë ndër vite të Ligës së Kampionëve (Video)

Liga e Kampionëve
CR7 ka shënuar 100 gola në Ligën e Kampionëve, 19 sulmuesit që ndodhen pas tij në këtë listë (Foto)

CR7 ka shënuar 100 gola në Ligën e Kampionëve, 19 sulmuesit që ndodhen pas tij në këtë listë (Foto)

Liga e Kampionëve