LAJMI I FUNDIT:
Patrick Cutrone

Patrick Cutrone

70 Artikuj

Info

Patrick Cutrone është lindur më 3 janar 1998 në Itali

Zyrtare: Patrick Cutrone i bashkohet Valencias

Zyrtare: Patrick Cutrone i bashkohet Valencias

La Liga
Cutrone pritet të kthehet te Wolves

Cutrone pritet të kthehet te Wolves

Premier League
Fiorentina njofton shërimin e tre lojtarëve nga coronavirusi

Fiorentina njofton shërimin e tre lojtarëve nga coronavirusi

Serie A
Konfirmohet futbollisti i parë që shërohet nga coronavirusi në Serie A

Konfirmohet futbollisti i parë që shërohet nga coronavirusi në Serie A

Serie A
Cutrone flet pasi doli pozitiv me coronavirus: Bëni kujdes dhe ndiqni këshillat

Cutrone flet pasi doli pozitiv me coronavirus: Bëni kujdes dhe ndiqni këshillat

Serie A
Fiorentina konfirmon tre emrat e lojtarëve dhe një të stafit që kanë dalë pozitiv me coronavirus

Fiorentina konfirmon tre emrat e lojtarëve dhe një të stafit që kanë dalë pozitiv me coronavirus

Serie A
Top 50 sulmuesit më të vlefshëm në botë nën moshën 23-vjeçare

Top 50 sulmuesit më të vlefshëm në botë nën moshën 23-vjeçare

Ndërkombëtare
Zyrtare: Cutrone nënshkruan me Fiorentinan

Zyrtare: Cutrone nënshkruan me Fiorentinan

Serie A
Cutrone drejt rikthimit në Serie A, e duan tri skuadra

Cutrone drejt rikthimit në Serie A, e duan tri skuadra

Serie A
Top dhjetë sulmuesit më të vlefshëm italianë – prin Moise Kean

Top dhjetë sulmuesit më të vlefshëm italianë – prin Moise Kean

Përfaqësueset
Cutrone kritikon Milanin: Është gjithmonë e njëjta – mbahen të huajt, largohemi vendorët

Cutrone kritikon Milanin: Është gjithmonë e njëjta – mbahen të huajt, largohemi vendorët

Serie A
Zyrtare: Cutrone kalon nga Milani te Wolves

Zyrtare: Cutrone kalon nga Milani te Wolves

Premier League
Cutrone arrin te Wolverhamptoni: I dëshiroj fat Milanit, i lumtur për sfidën që më pret

Cutrone arrin te Wolverhamptoni: I dëshiroj fat Milanit, i lumtur për sfidën që më pret

Premier League
Arrihet marrëveshje, Cutrone pritet të zyrtarizohet te Wolves

Arrihet marrëveshje, Cutrone pritet të zyrtarizohet te Wolves

Premier League
Wolves afër finalizimit të transferimit të Cutrones

Wolves afër finalizimit të transferimit të Cutrones

Premier League
Milani mendon shitjen e Silvas dhe Cutrones për blerjen e Correas

Milani mendon shitjen e Silvas dhe Cutrones për blerjen e Correas

Serie A
Tottenham i bashkohet garës për Cutronen

Tottenham i bashkohet garës për Cutronen

Serie A
Piatek eklipson Cutronen, Milani ia cakton çmimin e largimit italianit

Piatek eklipson Cutronen, Milani ia cakton çmimin e largimit italianit

Serie A
Piatek në top formë, nuk harrohet vetëm Higuain, por edhe Cutrone

Piatek në top formë, nuk harrohet vetëm Higuain, por edhe Cutrone

Serie A
Gattuso: I kënaqur me barazimin ndaj Napolit, Piatek dhe Cutrone nuk do të luajnë së bashku

Gattuso: I kënaqur me barazimin ndaj Napolit, Piatek dhe Cutrone nuk do të luajnë së bashku

Serie A
Cutrone i lumtur me kualifikimin: Tani jemi gati për Juventusin

Cutrone i lumtur me kualifikimin: Tani jemi gati për Juventusin

Serie A
Milani fiton në vazhdime ndaj Sampdorias dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë

Milani fiton në vazhdime ndaj Sampdorias dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë

Ndërkombëtare
Milan – Frosinone: Notat e lojtarëve, më i dobëti Cutrone

Milan – Frosinone: Notat e lojtarëve, më i dobëti Cutrone

Serie A
Cutrone: Po mësoj nga Higuaini

Cutrone: Po mësoj nga Higuaini

Serie A