LAJMI I FUNDIT:

Parlamenti i Shqipërisë

25 Artikuj

Gjyqtari Adriatik Bocaj zbulon rastet e dhunës në familje nga deputetë të Parlamentit

Gjyqtari Adriatik Bocaj zbulon rastet e dhunës në familje nga deputetë të Parlamentit

Shqipëri
Berisha: Rama ka urdhëruar forcat speciale të Gardës të shtypin revoltën opozitare në Kuvend

Berisha: Rama ka urdhëruar forcat speciale të Gardës të shtypin revoltën opozitare në Kuvend

Shqipëri
Dhuna në Kuvend, përjashtohen 6 deputetë të PD-së, Noka shkul mikrofonat në mbledhje

Dhuna në Kuvend, përjashtohen 6 deputetë të PD-së, Noka shkul mikrofonat në mbledhje

Shqipëri
Parlamenti i Shqipërisë miraton rezolutën për Kosovën

Parlamenti i Shqipërisë miraton rezolutën për Kosovën

Shqipëri
Debati maratonë “McGonigal”, Rama: PD mori para ruse sipas CIA-s

Debati maratonë “McGonigal”, Rama: PD mori para ruse sipas CIA-s

Shqipëri
Deputeti socialist sërish luan shah në Kuvendin e Shqipërisë

Deputeti socialist sërish luan shah në Kuvendin e Shqipërisë

Fun Lajme
Gjykata Kushtetuese diskuton sot kërkesën e PD-së për heqjen e mandatit të deputetes Olta Xhaçkës

Gjykata Kushtetuese diskuton sot kërkesën e PD-së për heqjen e mandatit të deputetes Olta Xhaçkës

Shqipëri
Strasburgu refuzon kërkesën e ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Adrian Fullanit

Strasburgu refuzon kërkesën e ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Adrian Fullanit

Shqipëri
Debate në parlament për financimin rus në PD, Majko: Dilni dhe jepni llogari!

Debate në parlament për financimin rus në PD, Majko: Dilni dhe jepni llogari!

Shqipëri
Protest para Kuvendit për Butrintit, arkeologu Baçe: Në krye të projektit qëndron një anti-shqiptar

Protest para Kuvendit për Butrintit, arkeologu Baçe: Në krye të projektit qëndron një anti-shqiptar

Shqipëri
Shumica e shqiptarëve të papërfaqësuar në parlament

Shumica e shqiptarëve të papërfaqësuar në parlament

Shqipëri
Zelensky i drejtohet Kuvendit të Shqipërisë: Mbështetja juaj ndaj Ukrainës më kujton shenjtoren Nënë Tereza

Zelensky i drejtohet Kuvendit të Shqipërisë: Mbështetja juaj ndaj Ukrainës më kujton shenjtoren Nënë Tereza

Shqipëri
Shqipëria miraton ligj për të nxitur bashkimin e fermerëve

Shqipëria miraton ligj për të nxitur bashkimin e fermerëve

Shqipëri
Berisha i përgjigjet ambasadores amerikane: Asgjë s’mund të më pengoj të përmbush misionin e  besuar nga zgjedhësit shqiptarë

Berisha i përgjigjet ambasadores amerikane: Asgjë s’mund të më pengoj të përmbush misionin e  besuar nga zgjedhësit shqiptarë

Shqipëri
140 deputetët që do të ulen në ulëset e Parlamentit të ri të Shqipërisë

140 deputetët që do të ulen në ulëset e Parlamentit të ri të Shqipërisë

Shqipëri
​Parlamenti i Shqipërisë voton, Meta nuk shkarkohet

​Parlamenti i Shqipërisë voton, Meta nuk shkarkohet

Shqipëri
Kuvendi i Shqipërisë miraton faljen e gjobave, shtyhet pagesa e qirave

Kuvendi i Shqipërisë miraton faljen e gjobave, shtyhet pagesa e qirave

Shqipëri
Meta firmos një dekret, paralajmëron edhe atë për shpërndarjen e Parlamentit

Meta firmos një dekret, paralajmëron edhe atë për shpërndarjen e Parlamentit

Shqipëri
Koktej molotovi edhe para Kuvendit të Shqipërisë

Koktej molotovi edhe para Kuvendit të Shqipërisë

Shqipëri
Mbyllet protesta e opozitës në Tiranë

Mbyllet protesta e opozitës në Tiranë

Shqipëri
Vajza e Azem Hajdarit, Rudina: Qëndroj në Parlament për interesin e Shqipërisë

Vajza e Azem Hajdarit, Rudina: Qëndroj në Parlament për interesin e Shqipërisë

Shqipëri
Protesta e opozitës, ​vendosen tela me gjemba pranë Parlamentit të Shqipërisë

Protesta e opozitës, ​vendosen tela me gjemba pranë Parlamentit të Shqipërisë

Shqipëri
Shqipëri, opozita kthehet sot në Parlament

Shqipëri, opozita kthehet sot në Parlament

Shqipëri
Kryeparlamentari Veseli të premten viziton Shqipërinë

Kryeparlamentari Veseli të premten viziton Shqipërinë

Kosovë