LAJMI I FUNDIT:

Marco Rose

20 Artikuj

Formacionet zyrtare: City dhe Leipzigu në sfidën që vendos çerekfinalistin

Formacionet zyrtare: City dhe Leipzigu në sfidën që vendos çerekfinalistin

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Leipzigu nikoqir i Cityt në ndeshjen e parë të tetës së finales

Formacionet zyrtare: Leipzigu nikoqir i Cityt në ndeshjen e parë të tetës së finales

Liga e Kampionëve
Reali luan për pozitën e parë në grup ndaj Leipzigut – formacionet zyrtare

Reali luan për pozitën e parë në grup ndaj Leipzigut – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Reali synon të vazhdojë me fitore ndaj Leipzigut – formacionet zyrtare

Reali synon të vazhdojë me fitore ndaj Leipzigut – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Edin Terzic, kandidat kryesor për të marr drejtimin e Borussia Dortmund

Edin Terzic, kandidat kryesor për të marr drejtimin e Borussia Dortmund

Bundesliga
Zyrtare: Dortmundi shkarkon trajnerin Marco Rose

Zyrtare: Dortmundi shkarkon trajnerin Marco Rose

Bundesliga
Formacionet startuese: Dortmundi kërkon pikët ndaj Mainzit

Formacionet startuese: Dortmundi kërkon pikët ndaj Mainzit

Bundesliga
Dortmundi synon ngushtimin e diferencës me Bayernin në sfidën ndaj Augsburgut – formacionet bazë

Dortmundi synon ngushtimin e diferencës me Bayernin në sfidën ndaj Augsburgut – formacionet bazë

Bundesliga
Formacionet startuese: Dortmundi në misionin ‘e pamundur’ përballë Rangers

Formacionet startuese: Dortmundi në misionin ‘e pamundur’ përballë Rangers

Liga e Evropës
Formacionet startuese: BVB lufton për titull, Gladbachu që të shmangë zonën e rrezikut

Formacionet startuese: BVB lufton për titull, Gladbachu që të shmangë zonën e rrezikut

Bundesliga
Formacionet startuese: Dortmundi favorit në sfidën ndaj Rangers

Formacionet startuese: Dortmundi favorit në sfidën ndaj Rangers

Liga e Evropës
Ajaxi dhe Dortmundi në duelin për kreun e grupit – formacionet bazë

Ajaxi dhe Dortmundi në duelin për kreun e grupit – formacionet bazë

Liga e Kampionëve
Formacionet bazë: Dortmundi luan përballë Sportingut

Formacionet bazë: Dortmundi luan përballë Sportingut

Liga e Kampionëve
Formacionet bazë: Besiktasi dhe Dortmundi luajnë për pikë maksimale

Formacionet bazë: Besiktasi dhe Dortmundi luajnë për pikë maksimale

Liga e Kampionëve
Lista me trajnerët më të mirë aktualisht deri më tani në këtë sezon

Lista me trajnerët më të mirë aktualisht deri më tani në këtë sezon

Ndërkombëtare
Formacionet startuese: City pritet të konfirmohet si çerekfinalist përballë Monchengladbachut

Formacionet startuese: City pritet të konfirmohet si çerekfinalist përballë Monchengladbachut

Liga e Kampionëve
Dortmundi ia paguan klauzolën dhe nga sezoni i ri do të drejtohet nga Marco Rose

Dortmundi ia paguan klauzolën dhe nga sezoni i ri do të drejtohet nga Marco Rose

Bundesliga
Marco Rose në listën e ngushtë të Milanit për trajner

Marco Rose në listën e ngushtë të Milanit për trajner

Serie A
Solskjaer, Pochettino, Zidane dhe 12 trajnerët tjerë që mund ta drejtojnë Unitedin në sezonin e ardhshëm

Solskjaer, Pochettino, Zidane dhe 12 trajnerët tjerë që mund ta drejtojnë Unitedin në sezonin e ardhshëm

Premier League
Formacionet zyrtare: Shkëndija në ‘misionin e pamundur’ ndaj Salzburgut

Formacionet zyrtare: Shkëndija në ‘misionin e pamundur’ ndaj Salzburgut

Liga e Kampionëve