LAJMI I FUNDIT:

Kolla

31 Artikuj

Jeni lodhur me hundën e mbyllur dhe me kollën? Duhet të veproni kështu

Jeni lodhur me hundën e mbyllur dhe me kollën? Duhet të veproni kështu

Të tjera
Ndalon kollën dhe rregullon sheqerin në gjak, por jo te të gjithë: Mjekët paralajmërojnë se kush nuk duhet ta pijë këtë çaj

Ndalon kollën dhe rregullon sheqerin në gjak, por jo te të gjithë: Mjekët paralajmërojnë se kush nuk duhet ta pijë këtë çaj

Mjekësi alternative
Sëmundjen e rrezikshme të mushkërive e zbulojnë ndryshimet në gishta, kolla…

Sëmundjen e rrezikshme të mushkërive e zbulojnë ndryshimet në gishta, kolla…

Këshilla mjekësore
Kolla është e fortë dhe keni ndjenjën sikur fëmija do t’ju ngufatet: Si t’i dalloni në kohë simptomat dhe ta shëroni

Kolla është e fortë dhe keni ndjenjën sikur fëmija do t’ju ngufatet: Si t’i dalloni në kohë simptomat dhe ta shëroni

Këshilla mjekësore
Shurupi i hurmave mund të lehtësojë ftohjet, kollën dhe dhimbjet e fytit

Shurupi i hurmave mund të lehtësojë ftohjet, kollën dhe dhimbjet e fytit

Mjekësi alternative
Si ta zbusni kollën gjatë shtatzënisë? Kujdes cilat ilaçe i merrni

Si ta zbusni kollën gjatë shtatzënisë? Kujdes cilat ilaçe i merrni

Shtatzëna
E njomë apo e thatë: Kolla zbulon a keni grip, inflamacion të mushkërive apo diçka shumë më keq

E njomë apo e thatë: Kolla zbulon a keni grip, inflamacion të mushkërive apo diçka shumë më keq

Këshilla mjekësore
Kolla e dobishme dhe ajo e padobishme

Kolla e dobishme dhe ajo e padobishme

Këshilla mjekësore
Nxjerr nga fyti dhe mushkëritë gëlbazën e grumbulluar: Ilaçi natyral i cili të bën lehtë të marrësh frymë!

Nxjerr nga fyti dhe mushkëritë gëlbazën e grumbulluar: Ilaçi natyral i cili të bën lehtë të marrësh frymë!

Mjekësi alternative
Flini gjumë në një dhomë të ngrohtë dhe vuani nga kolla e natës?! Këto katër truke do t’ju ndihmojnë, një prej tyre është konsumimi i çokollatës

Flini gjumë në një dhomë të ngrohtë dhe vuani nga kolla e natës?! Këto katër truke do t’ju ndihmojnë, një prej tyre është konsumimi i çokollatës

Këshilla mjekësore
Këto dy lloje çaji ndihmojnë kundër kollës, gripit dhe ftohjes

Këto dy lloje çaji ndihmojnë kundër kollës, gripit dhe ftohjes

Të tjera
Kollë kronike në shtatzëni: Cilat janë shkaqet dhe si trajtohet?

Kollë kronike në shtatzëni: Cilat janë shkaqet dhe si trajtohet?

Shtatzëna
Është konstatuar: Kjo është pija më e mirë për zbutjen e kollës!

Është konstatuar: Kjo është pija më e mirë për zbutjen e kollës!

Shëndetësi Lajme
Përgatitni pastile vetë në shtëpi për të qetësuar kollën dhe dhimbjen e fytit

Përgatitni pastile vetë në shtëpi për të qetësuar kollën dhe dhimbjen e fytit

Mjekësi alternative
Ky artikull është alternativë e shkëlqyeshme e shurupeve për kollë, por mund të jetë edhe i rrezikshëm

Ky artikull është alternativë e shkëlqyeshme e shurupeve për kollë, por mund të jetë edhe i rrezikshëm

Të njohim produktet
Shurup i bërë vetë që bashkon pesë përbërësit më të fuqishëm kundër kollës dhe gripit

Shurup i bërë vetë që bashkon pesë përbërësit më të fuqishëm kundër kollës dhe gripit

Mjekësi alternative
Nga dhimbjet e kyçeve, tek kurimi i kollës dhe akneve: Ç’ndodh kur përziejmë limon dhe kanellë

Nga dhimbjet e kyçeve, tek kurimi i kollës dhe akneve: Ç’ndodh kur përziejmë limon dhe kanellë

Mjekësi alternative
Antibiotikët joefikas në shërimin e kollës kronike

Antibiotikët joefikas në shërimin e kollës kronike

Shëndetësi Lajme
Antibiotikët, joefikas në shërimin e kollës kronike

Antibiotikët, joefikas në shërimin e kollës kronike

Shëndetësi Lajme
Ilaçi më i mirë i dimrit nga dy përbërës: Shëroni inflamacionin e fytit, kollën dhe problemet me stomakun!

Ilaçi më i mirë i dimrit nga dy përbërës: Shëroni inflamacionin e fytit, kollën dhe problemet me stomakun!

Mjekësi alternative
Kolla e fuqishme mund t’i thyejë brinjët, por edhe të çojë deri në vdekje

Kolla e fuqishme mund t’i thyejë brinjët, por edhe të çojë deri në vdekje

Këshilla mjekësore
Përse kolla zgjat edhe kur ftohja kalon: A është koha të shkoni te pulmologu?

Përse kolla zgjat edhe kur ftohja kalon: A është koha të shkoni te pulmologu?

Këshilla mjekësore
I thani rrobat në radiator? Ja përse është njëra ndër gjërat më të rrezikshme që mund ta bëni në shtëpinë tuaj

I thani rrobat në radiator? Ja përse është njëra ndër gjërat më të rrezikshme që mund ta bëni në shtëpinë tuaj

Këshilla dhe ide
Kolla është shenjë e parë paralajmërimi: përse shfaqet dhe si shërohet më së miri!

Kolla është shenjë e parë paralajmërimi: përse shfaqet dhe si shërohet më së miri!

Këshilla mjekësore