LAJMI I FUNDIT:

Kokos

15 Artikuj

Receta për versionin e shpejtë të ëmbëlsirës së preferuar!

Receta për versionin e shpejtë të ëmbëlsirës së preferuar!

Ëmbëlsirë
Torta më e bukur e të gjitha kohërave!

Torta më e bukur e të gjitha kohërave!

Ëmbëlsirë
Bajadera të bardha me kokos: Pa pjekje, gatuhen për 10 minuta!

Bajadera të bardha me kokos: Pa pjekje, gatuhen për 10 minuta!

Ëmbëlsirë
Tortë me limon dhe kokos: Një ëmbëlsirë që kënaq të gjitha shqisat!

Tortë me limon dhe kokos: Një ëmbëlsirë që kënaq të gjitha shqisat!

Ëmbëlsirë
Tortë sarajevase apo tortë meraku: Shumë e lehtë dhe e ëmbël!

Tortë sarajevase apo tortë meraku: Shumë e lehtë dhe e ëmbël!

Desert
Përdorni vaj kokosi në flokët tuaj? Ja pse ndoshta duhet të ndaloni

Përdorni vaj kokosi në flokët tuaj? Ja pse ndoshta duhet të ndaloni

Flokë dhe stil
Regjeneratori natyral për flokë me bazë bananeje flokët tuaja do t’i mbrojë nga rrezatimi i fortë i diellit dhe nxehtësia

Regjeneratori natyral për flokë me bazë bananeje flokët tuaja do t’i mbrojë nga rrezatimi i fortë i diellit dhe nxehtësia

Flokë dhe stil
Frutat verore me fuqi të ndryshme, mënyra e duhur e përdorimit të tyre

Frutat verore me fuqi të ndryshme, mënyra e duhur e përdorimit të tyre

Të njohim produktet
Ëmbëlsirë sarajevase apo ëmbëlsirë meraku: Shumë e lehtë dhe e ëmbël!

Ëmbëlsirë sarajevase apo ëmbëlsirë meraku: Shumë e lehtë dhe e ëmbël!

Ëmbëlsirë
Është zbuluar receta e ruajtur mirë për çokollatë Bounty!

Është zbuluar receta e ruajtur mirë për çokollatë Bounty!

Desert
Ëmbëlsirë e cila nuk piqet: Recetë e shijshme me lajthi, kokos dhe çokollatë

Ëmbëlsirë e cila nuk piqet: Recetë e shijshme me lajthi, kokos dhe çokollatë

Ëmbëlsirë
Biskota të shëndetshme tërshëre me banane dhe kokos

Biskota të shëndetshme tërshëre me banane dhe kokos

Në çdo kohë
Tortë me çokollatë dhe kokos (Video)

Tortë me çokollatë dhe kokos (Video)

Nga duart tua
Supë me pulë dhe kokos

Supë me pulë dhe kokos

Supa
Biskota me kokos, tërshërë dhe drithëra

Biskota me kokos, tërshërë dhe drithëra

Ëmbëlsirë