LAJMI I FUNDIT:

Hetim

13 Artikuj

Sejdiu: Të hetohen të gjitha rastet e vdekjeve brenda klinikave

Sejdiu: Të hetohen të gjitha rastet e vdekjeve brenda klinikave

Shëndetësi
Dalin detaje nga hetimet për aferën e impianteve të plehrave në Shqipëri

Dalin detaje nga hetimet për aferën e impianteve të plehrave në Shqipëri

Shqipëri
Hetimi i Ilir Metës, Prokuroria e vendosur t’i shkojë deri në fund

Hetimi i Ilir Metës, Prokuroria e vendosur t’i shkojë deri në fund

Shqipëri
Dyshime për spiunazh, anti-terrori heton ish-anëtarët e muxhahedinëve të strehuar në Shqipëri

Dyshime për spiunazh, anti-terrori heton ish-anëtarët e muxhahedinëve të strehuar në Shqipëri

Shqipëri
Pas karburanteve, Autoriteti i Konkurrencës nis monitorimin e tregjeve të vajit dhe miellit në Shqipëri

Pas karburanteve, Autoriteti i Konkurrencës nis monitorimin e tregjeve të vajit dhe miellit në Shqipëri

Shqipëri
SPAK konfirmon: Berisha nën hetim për çështjen e privatizimit të kompleksit sportiv “Partizani”

SPAK konfirmon: Berisha nën hetim për çështjen e privatizimit të kompleksit sportiv “Partizani”

Shqipëri
Prostitucion në një qendër të masazheve në Tiranë, arrestohet pronari, nën hetim dy punëtoret

Prostitucion në një qendër të masazheve në Tiranë, arrestohet pronari, nën hetim dy punëtoret

Shqipëri
Vrasja e familjes shqiptare në Greqi, hetuesit ngrenë dyshimet e para për vrasësin

Vrasja e familjes shqiptare në Greqi, hetuesit ngrenë dyshimet e para për vrasësin

Shqipëri
PDK do të iniciojë hetim parlamentar për privatizimin e ndërmarrjeve publike

PDK do të iniciojë hetim parlamentar për privatizimin e ndërmarrjeve publike

Të Tjera
Kina kundërshton hetimin ndërkombëtar për origjinën e coronavirusit

Kina kundërshton hetimin ndërkombëtar për origjinën e coronavirusit

Nga Bota
Dhëndri i Trump sërish nën hetim: Dyshohet për favorizim të kinezëve

Dhëndri i Trump sërish nën hetim: Dyshohet për favorizim të kinezëve

Nga Bota
Obama urdhëroi hetime për sulmet kibernetike gjatë zgjedhjeve presidenciale

Obama urdhëroi hetime për sulmet kibernetike gjatë zgjedhjeve presidenciale

Nga Bota
Policia e gatshme për hetime rreth arrestimit të Albin Kurtit (Video)

Policia e gatshme për hetime rreth arrestimit të Albin Kurtit (Video)

Kosovë