LAJMI I FUNDIT:

CSKA Moska

85 Artikuj

Historia e polakut që ishte më i mirë se Robert Lewandowski – nga blerja më e shtrenjtë në histori të CSKA Moskës, përfundoi i dehur në rrugët e Varshavës

Historia e polakut që ishte më i mirë se Robert Lewandowski – nga blerja më e shtrenjtë në histori të CSKA Moskës, përfundoi i dehur në rrugët e Varshavës

Ndërkombëtare
FIFA i lejoi të gjejnë klubet të reja: Cilët janë 20 lojtarët e huaj më të mirë në Ukrainë dhe Rusi

FIFA i lejoi të gjejnë klubet të reja: Cilët janë 20 lojtarët e huaj më të mirë në Ukrainë dhe Rusi

Ligat tjera
CSKA Moska bën skandal në rrjetet sociale duke tentuar ta bind Yusuf Yazicin që të kalonte në radhët e tyre

CSKA Moska bën skandal në rrjetet sociale duke tentuar ta bind Yusuf Yazicin që të kalonte në radhët e tyre

Ndërkombëtare
Drejtori i Lazios, Igli Tare: Muriqi te CSKA, nuk është e vërtetë

Drejtori i Lazios, Igli Tare: Muriqi te CSKA, nuk është e vërtetë

Serie A
Muriqi po bind veten që të pranojë ofertën e CSKA Moskës

Muriqi po bind veten që të pranojë ofertën e CSKA Moskës

Serie A
Ekskluzive: CSKA e Moskës me ofertë zyrtare për Fidan Alitin

Ekskluzive: CSKA e Moskës me ofertë zyrtare për Fidan Alitin

Romak Zeqiri
Igli Tare konfirmon ofertën nga Rusia për Vedat Muriqin, por nuk zbulon detajet dhe emrin e klubit

Igli Tare konfirmon ofertën nga Rusia për Vedat Muriqin, por nuk zbulon detajet dhe emrin e klubit

Serie A
Zbulohet oferta e CSKA Moskës për Muriqin, Lazio gati ta shes yllin e Kosovës

Zbulohet oferta e CSKA Moskës për Muriqin, Lazio gati ta shes yllin e Kosovës

Serie A
CSKA Moska interesohet për Vedat Muriqin, fillon bisedimet me Lazion

CSKA Moska interesohet për Vedat Muriqin, fillon bisedimet me Lazion

Serie A
Katër skuadra turke pas Alioskit, por CSKA e Moskës i ofron miliona për tu transferuar në Rusi

Katër skuadra turke pas Alioskit, por CSKA e Moskës i ofron miliona për tu transferuar në Rusi

Premier League
Lirim Kastrati shënon gol në Ligën e Evropës ndaj CSKA Moskës

Lirim Kastrati shënon gol në Ligën e Evropës ndaj CSKA Moskës

Liga e Evropës
Lista me klubet që kanë fituar më së shumti trofe që nga viti 2000 – aty edhe një klub shqiptar

Lista me klubet që kanë fituar më së shumti trofe që nga viti 2000 – aty edhe një klub shqiptar

Ndërkombëtare
Arijan Ademi drejt largimit nga Dinamo Zagreb, pas tij tri klube ruse

Arijan Ademi drejt largimit nga Dinamo Zagreb, pas tij tri klube ruse

Ligat tjera
Gjigantët rus dhe West Ham United i bashkohen garës për Shaqirin

Gjigantët rus dhe West Ham United i bashkohen garës për Shaqirin

Premier League
Kompletohen 12 grupet në Ligën e Evropës, kundërshtarë interesant për skuadrat e mëdha

Kompletohen 12 grupet në Ligën e Evropës, kundërshtarë interesant për skuadrat e mëdha

Liga e Evropës
Solari flet për humbjen nga CSKA-ja dhe situatën e Iscos e Navasit

Solari flet për humbjen nga CSKA-ja dhe situatën e Iscos e Navasit

Liga e Kampionëve
Real 0-3 CSKA: Notat e lojtarëve, dështon mbrojta e Los Blancos

Real 0-3 CSKA: Notat e lojtarëve, dështon mbrojta e Los Blancos

Liga e Kampionëve
Reali humb nga CSKA në Bernabeu, vazhdon në fazën tjetër si i pari i grupit

Reali humb nga CSKA në Bernabeu, vazhdon në fazën tjetër si i pari i grupit

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Reali zhvillon ndeshje prestigji ndaj CSKA-së

Formacionet startuese: Reali zhvillon ndeshje prestigji ndaj CSKA-së

Liga e Kampionëve
Real – CSKA: Formacionet e mundshme

Real – CSKA: Formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve
Solari: Kritikat e CR7? Përulësia është virtyt i të mëdhenjve

Solari: Kritikat e CR7? Përulësia është virtyt i të mëdhenjve

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, CSKA 1-2 Roma: Kluviert e Pellegrini shkëlqejnë

Notat e lojtarëve, CSKA 1-2 Roma: Kluviert e Pellegrini shkëlqejnë

Liga e Kampionëve
Roma fiton në Moskë, prek kualifikimin

Roma fiton në Moskë, prek kualifikimin

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Roma në udhëtim të vështirë te CSKA

Formacionet startuese: Roma në udhëtim të vështirë te CSKA

Liga e Kampionëve