LAJMI I FUNDIT:

Argjentinë

55 Artikuj

Sulm i tmerrshëm ndaj gjyqtares në Argjentinë, futbollisti arrestohet nga policia pasi nokautoi atë

Sulm i tmerrshëm ndaj gjyqtares në Argjentinë, futbollisti arrestohet nga policia pasi nokautoi atë

Ndërkombëtare
Kryepeshkopi i shqiptarëve në Argjentinë kujton dëshmorët e UÇK-së

Kryepeshkopi i shqiptarëve në Argjentinë kujton dëshmorët e UÇK-së

Kosovë
Deputetë të Dumës të përfshirë në skandalin e kokainës që u kapën në ambasadën ruse në Argjentinë

Deputetë të Dumës të përfshirë në skandalin e kokainës që u kapën në ambasadën ruse në Argjentinë

Nga Bota
Brazili bëhet vendi i dytë në botë me më së shumti raste me coronavirus

Brazili bëhet vendi i dytë në botë me më së shumti raste me coronavirus

Nga Bota
Kombet e Bashkuara kërkojnë të bëhen hetime për trazirat në një burg të Venezuelës ku mbetën të vdekur 46 të burgosur

Kombet e Bashkuara kërkojnë të bëhen hetime për trazirat në një burg të Venezuelës ku mbetën të vdekur 46 të burgosur

Nga Bota
Ivanka Trump për presidente: Shanset janë më të mëdha se që mund të mendoni

Ivanka Trump për presidente: Shanset janë më të mëdha se që mund të mendoni

Nga Bota
Frikësohej se ajo ishte shtatzënë, argjentinasi e vrau dhe ia dogji trupin në skarë në përpjekje që të fshihte krimin

Frikësohej se ajo ishte shtatzënë, argjentinasi e vrau dhe ia dogji trupin në skarë në përpjekje që të fshihte krimin

Nga Bota
Policët ndihmojnë nënën për të lindur beben, derisa gjendej në një autobus në lëvizje në Argjentinë

Policët ndihmojnë nënën për të lindur beben, derisa gjendej në një autobus në lëvizje në Argjentinë

Fun Lajme
Adoleshenti përqafon qenin e tij, të cilit i ka pushuar zemra për shkak të fishekzjarreve

Adoleshenti përqafon qenin e tij, të cilit i ka pushuar zemra për shkak të fishekzjarreve

Interesante
Turisti britanik u qëllua për vdekje në Argjentinë, derisa e mbronte të birin e gruas nga plaçkitësit

Turisti britanik u qëllua për vdekje në Argjentinë, derisa e mbronte të birin e gruas nga plaçkitësit

Nga Bota
Instruktori i kikboksit ndaloi një plaçkitës që po i vidhte në shtëpi, derisa arriti policia

Instruktori i kikboksit ndaloi një plaçkitës që po i vidhte në shtëpi, derisa arriti policia

Nga Bota
Hajnat po e sulmonin nipin e tij, burri i del në ndihmë nga kati i dytë i një shtëpie në Argjentinë – qëllon me armë në drejtim të tyre

Hajnat po e sulmonin nipin e tij, burri i del në ndihmë nga kati i dytë i një shtëpie në Argjentinë – qëllon me armë në drejtim të tyre

Nga Bota
Argjentina merr masa për kontrollim të valutës

Argjentina merr masa për kontrollim të valutës

Financa
Tentoi t’i vidhte telefonin, hajduti e pëson keq nga gruaja (Video)

Tentoi t’i vidhte telefonin, hajduti e pëson keq nga gruaja (Video)

Fun Lajme
Zjarr në një hotel në Argjentinë lë dhjetëra të plagosur (Video)

Zjarr në një hotel në Argjentinë lë dhjetëra të plagosur (Video)

Nga Bota
Argjentinasja rrah bijën e saj shtatëvjeçare, vetëm pse i kërkoi një filxhan çaj (Video, +18)

Argjentinasja rrah bijën e saj shtatëvjeçare, vetëm pse i kërkoi një filxhan çaj (Video, +18)

Nga Bota
FMN: Recensioni ekonomik në Argjentinë në pikën më të ulët

FMN: Recensioni ekonomik në Argjentinë në pikën më të ulët

Të Tjera
Huffington Post rendit Shqipërinë ndër pesë destinacionet për pushime në shtator

Huffington Post rendit Shqipërinë ndër pesë destinacionet për pushime në shtator

Shqipëri
Momenti kur një veturë në Argjentinë “fluturon”, pasi përplaset për barrierat – derisa po ecte me shpejtësi 170 km/h (Video)

Momenti kur një veturë në Argjentinë “fluturon”, pasi përplaset për barrierat – derisa po ecte me shpejtësi 170 km/h (Video)

Nga Bota
Ulet çmimi i naftës në SHBA

Ulet çmimi i naftës në SHBA

Financa
Masakër në Argjentinë, vriten dy motra, vëllai dhe e dashura e tij – një fëmijë është plagosur rëndë (Foto,+18)

Masakër në Argjentinë, vriten dy motra, vëllai dhe e dashura e tij – një fëmijë është plagosur rëndë (Foto,+18)

Nga Bota
Dera përplasej vetë para se në dhomë të shfaqej një hije misterioze (Video)

Dera përplasej vetë para se në dhomë të shfaqej një hije misterioze (Video)

Interesante
E vendosi si duhet shtyllën metalike, por kolegët e tij nuk ndalonin së qeshuri me gabimin që bëri (Video)

E vendosi si duhet shtyllën metalike, por kolegët e tij nuk ndalonin së qeshuri me gabimin që bëri (Video)

Fun Lajme
Volkswagen konfirmon prodhimin e makinave të reja SUV, me forma shumë më të vogla (Foto)

Volkswagen konfirmon prodhimin e makinave të reja SUV, me forma shumë më të vogla (Foto)

Modelet e Reja