LAJMI I FUNDIT:
Antonio Candreva

Antonio Candreva

125 Artikuj

Juventus 2-2 Salernitana, notat e lojtarëve: Paredes dhe Candreva më të mirët

Juventus 2-2 Salernitana, notat e lojtarëve: Paredes dhe Candreva më të mirët

Serie A
Tashmë është në garë për golin e sezonit – Candreva me realizim fantastik ndaj Udineses

Tashmë është në garë për golin e sezonit – Candreva me realizim fantastik ndaj Udineses

Serie A
Juventus 3-2 Sampdoria, notat e lojtarëve

Juventus 3-2 Sampdoria, notat e lojtarëve

Serie A
Interi fiton me stil kampioni, feston titullin duke i shënuar pesë gola Sampdorias

Interi fiton me stil kampioni, feston titullin duke i shënuar pesë gola Sampdorias

Serie A
Interi kompleton tri transferime afatgjate

Interi kompleton tri transferime afatgjate

Serie A
Interi ndalet pas tetë fitoreve radhazi, mposhtet nga Sampdoria

Interi ndalet pas tetë fitoreve radhazi, mposhtet nga Sampdoria

Serie A
Zyrtare: Candreva bashkohet me Sampdorian, klubi e prezanton në mënyrë të veçantë

Zyrtare: Candreva bashkohet me Sampdorian, klubi e prezanton në mënyrë të veçantë

Serie A
Roma 2-2 Inter, notat e lojtarëve

Roma 2-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Interi barazon te Verona dhe humbet edhe vendin e tretë në tabelë

Interi barazon te Verona dhe humbet edhe vendin e tretë në tabelë

Serie A
Formacioni i dekadës në Serie A me lojtarët që janë aktivizuar më së shumti

Formacioni i dekadës në Serie A me lojtarët që janë aktivizuar më së shumti

Serie A
Inter 2-2 Parma, nota e Dërmakut dhe të tjerëve

Inter 2-2 Parma, nota e Dërmakut dhe të tjerëve

Serie A
Candreva dështon të shënojë me ‘panenka’ ndaj PSG-së, bëhet hit në rrjetet sociale

Candreva dështon të shënojë me ‘panenka’ ndaj PSG-së, bëhet hit në rrjetet sociale

Ndërkombëtare
Inter 0-1 Bologna: Notat e lojtarëve, dëshpërojnë Brozovic dhe Candreva

Inter 0-1 Bologna: Notat e lojtarëve, dëshpërojnë Brozovic dhe Candreva

Serie A
Candreva drejt largimit nga Interi, pesë klube rreshtohen për të

Candreva drejt largimit nga Interi, pesë klube rreshtohen për të

Serie A
Interi kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë pas triumfit të lehtë ndaj Beneventos

Interi kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë pas triumfit të lehtë ndaj Beneventos

Ndërkombëtare
West Hami dëshiron Candrevan

West Hami dëshiron Candrevan

Premier League
Ranieri e do Candrevan te Fulhami

Ranieri e do Candrevan te Fulhami

Premier League
Candreva kritikon paraqitjen e Interit dhe mungesën e minutazhit

Candreva kritikon paraqitjen e Interit dhe mungesën e minutazhit

Serie A
Interi njofton rinovimin e kontratave të gjashtë lojtarëve

Interi njofton rinovimin e kontratave të gjashtë lojtarëve

Serie A
Torino e do Candrevan

Torino e do Candrevan

Serie A
Candreva: Isha afër largimit nga Interi, ndjehem mirë tani

Candreva: Isha afër largimit nga Interi, ndjehem mirë tani

Serie A
Nainggolan debuton me gol në fitoren bindëse të Interit ndaj Bolognas

Nainggolan debuton me gol në fitoren bindëse të Interit ndaj Bolognas

Serie A
Candreva, Joao Mario dhe Karamoh drejt qëndrimit te Interi

Candreva, Joao Mario dhe Karamoh drejt qëndrimit te Interi

Serie A
Candreva refuzon largimin nga Interi

Candreva refuzon largimin nga Interi

Serie A