Një person është arrestuar në Prishtinë, për shkak të një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht një femër, e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Rrustem Statovci”, mbrëmjen e së shtunës. /Telegrafi/