LAJMI I FUNDIT:

Studentëve dembelë u ndalohet furnizimi përmes tërheqjes së kovës me litar (Foto)

Studentëve dembelë u ndalohet furnizimi përmes tërheqjes së kovës me litar (Foto)

Për të mos zbritur nga kati i katërt, disa studentë në Paisley të Anglisë, kanë bërë një marrëveshje të pazakontë me shitësin e një dyqani.

Reklama

Ata kanë lidhur një litar të gjatë prej banesës deri në lokalin fqinjë, ku e kanë lëshuar kovën me porosi dhe para, transmeton Telegrafi.

Mallrat që i bartin me litar

Me të kuptuar se çfarë dëshirojnë, atyre u janë vënë mallrat dhe kusuri, për t’i tërhequr sërish prapa.

Por, ky veprim nuk u ka pëlqyer forcave të rendit, meqë kova mund të pëplaset për ndonjë dritare dhe të thyente xhama.

Tani duhet të zbresin vet

“Dembelia e jetës studentore”, si dhe “kanë pasur të mësojnë”, janë dy nga komentet që janë pëlqyer më së shumti. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Fun
Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Kalo në kategori