LAJMI I FUNDIT:

Stavileci ironizon me LDK-në pas rrahjes me karrige

Stavileci ironizon me LDK-në pas rrahjes me karrige

Blerand Stavileci, këshilltar i kryekvuendarit Kadri Veseli ka reaguar pas rrahjes me karrige në Degën e III-të të LDK-së në Prishtinë.

Ai ka bërë një krahasim të Koventës së 9-të PDK-së ku Kadri Veseli u rizgjedh kryetar i partisë dhe procesit zgjedhor të Degës së III-të të LDK-së duke thënë se në të parin karrigen ashtu ishin në tokë edhe pas takimit kurse në LDK u gjuajtën n’hava.

Shpërthen dhuna edhe në Kuvendin zgjedhor të LDK-së në Mat (Video)
Lexo po ashtu Shpërthen dhuna edhe në Kuvendin zgjedhor të LDK-së në Mat (Video)

“Viti 2019. Kosovë. Prishtinë. Sallë lart, sallë poshtë. Njerëz lart, njerëz poshtë. Karrige lart, karrige poshtë. Karrige n’tokë, karrige n’hava. Gjej dallimet!”, ka shkruar Stavileci.