Sonte (e diel) në 22:45 rikthehet emisioni ‘Dueli Sportiv’, ku kryetemë është xhiroja e katërt e Superligës së Kosovës në futboll.

Reklama

Ismet Munishi, Bylbyl Sokoli, Gani Sejdiu, Alban Hyseni e Liridon Leci janë të ftuari e nikoqirëve Erza Brahushi e Dukagjin Rudari.

Kryetemë do të jetë xhiroja e katërt e futbollit të Kosovës dhe ndeshjet e mesjavës kur zhvillohet xhiroja e pestë.

Do të bisedohet edhe për formatin e ri të Superligës me 10 skuadra si dhe sezonin e ri të Ligës së Kampionëve që starton në mesjavë.