LAJMI I FUNDIT:

Si do të dukeshin kamionët e prodhuar nga Bugatti, Porsche, Ferrari dhe Rolls-Royce

Si do të dukeshin kamionët e prodhuar nga Bugatti, Porsche, Ferrari dhe Rolls-Royce

Pa dyshim, ne mund ta njohim Bugattin më shpejt, madje falë disa produkteve të tjera mund ta imagjinojmë në rrugë.

Reklama

Ata do të fusnin dorën në zjarrin që drejtuesit e kamionëve do të preferonin të shihnin një kamion Rolls-Royce, si për shkak të luksit dhe komoditetit të fundit, ashtu edhe për shkak të performancës së fuqishme falë kapakut të madh prej kromit.

Sidoqoftë, kamionët nga Ferrari dhe McLaren duken shumë më interesantë.

As për BMW-në nuk guxojmë të komentojmë.

Gjithsesi, ide e mrekullueshme dhe shumë solide. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Rolls-Royce Cullinan Blue Shadow Edition është frymëzuar nga hapësira

Rolls-Royce Cullinan Blue Shadow Edition është frymëzuar nga hapësira

Auto
Tre Tesla Roadster të rinj të braktisur në Kinë u blenë nga një prodhues makinash tashmë i falimentuar

Tre Tesla Roadster të rinj të braktisur në Kinë u blenë nga një prodhues makinash tashmë i falimentuar

Auto
Një Oldsmobile 442 është nxjerrë nga hambari - pamjet janë befasuese pas pastrimit të parë të veturës klasike në 20 vjet

Një Oldsmobile 442 është nxjerrë nga hambari - pamjet janë befasuese pas pastrimit të parë të veturës klasike në 20 vjet

Auto
Po lëvizte me shpejtësi të madhe në Georgia, detaje të ngjarjes kur një veturë 'u ngjit' mbi karrotrec dhe fluturoi 36 metra

Po lëvizte me shpejtësi të madhe në Georgia, detaje të ngjarjes kur një veturë 'u ngjit' mbi karrotrec dhe fluturoi 36 metra

Auto
Ndoqën gabimisht navigacionin, turistët në Hawaii përfunduan me automjetin e tyre në oqean

Ndoqën gabimisht navigacionin, turistët në Hawaii përfunduan me automjetin e tyre në oqean

Auto
UBT përzgjedhet si model për të prezantuar në konferencën WURI 2023

UBT përzgjedhet si model për të prezantuar në konferencën WURI 2023

UBT
Kalo në kategori