LAJMI I FUNDIT:

Shumica do të gabojnë në numërim: Sa katrorë shihni në foto?

Shumica do të gabojnë në numërim: Sa katrorë shihni në foto?

Kjo enigmë po krijon debate në internet

Reklama

Fotoja e enigmës së vjetër në të cilën duhen gjetur të gjitha kuadratet ka shkaktuar debate te shumë përdorues të rrjeteve sociale pasi është bërë sërish virale.

Mijëra njerëz u përpoqën të gjenin numrin e duhur, por shumica prej tyre u përgjigjën gabim, transmeton Telegrafi.

Prandaj, shikoni mirë foton dhe numëroni me kujdes të gjitha katroret dhe zbuloni zgjidhjen në videon më poshtë fotos.

/Telegrafi/