0Shares

Në Southampton të Anglisë, është fotografuar një shofer i paemëruar, teksa voziste me një qen në prehër.

Derisa mundohej të kontrollonte timonin, qeni qëndronte qetë me fytyrën kah dritarja, transmeton Telegrafi.

Forcat e rendit janë duke hetuar rastin dhe pritet që së shpejti ta identifikojnë shoferin që bëri ngasje të palejuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)