LAJMI I FUNDIT:

Shkoi për të tërhequr para në bankomat, sulmohet brutalisht me sëpatë – policia e New Yorkut arreston sulmuesin

Shkoi për të tërhequr para në bankomat, sulmohet brutalisht me sëpatë – policia e New Yorkut arreston sulmuesin

Një burrë që sulmoi me sëpatë një burrë tjetër derisa ai po tërhiqte para nga bankomati, është në paraburgim ka bërë të ditur policia e New Yorkut.

I dyshuari për sulmin e tmerrshëm gjatë të dielës mbrëma është arrestuar,  e të martën u dërgua në spitalin Bellevue për vlerësim psikik, transmeton Telegrafi.


Migel Solorcano, 51-vjeç, që akoma po shërohet në spitalin e Bellevues, shihet në video duke u sulmuar derisa po tërhiqte para nga një bankomat.

Gjithçka ndodh në pak sekonda dhe në mënyrë plotësisht të befasishme, ku nga pas goditet me sëpatë në të gjitha anët.

E duket se sulmi mbi Solorcanos nuk i mjaftoi, pasi ai në fund filloi t’i shkatërrojë bankomatet me sëpatë, ndërkaq viktima mbeti i mbuluar në gjak. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Sulmi i Iranit ndaj Izraelit - të gjitha zhvillimet, minutë pas minute

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit - të gjitha zhvillimet, minutë pas minute

Botë
Pamje që thuhet se tregojnë momentin kur raketa e parë iraniane goditi Izraelin

Pamje që thuhet se tregojnë momentin kur raketa e parë iraniane goditi Izraelin

Azia
Sulmi i Iranit ndaj Izraelit – pse ky moment është më i rrezikshmi deri më tani?

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit – pse ky moment është më i rrezikshmi deri më tani?

Botë
SHBA-ja dhe Britania i dalin në krah Izraelit - rrëzojnë disa dronë iranianë që po shkonin drejt Tel Avivit

SHBA-ja dhe Britania i dalin në krah Izraelit - rrëzojnë disa dronë iranianë që po shkonin drejt Tel Avivit

Azia
Pamje të rralla, raketat dhe dronët mbi xhaminë e famshme al-Aqsa në Jerusalem

Pamje të rralla, raketat dhe dronët mbi xhaminë e famshme al-Aqsa në Jerusalem

Azia
Pas fillimit të sulmeve ndaj Izraelit, vjen edhe reagimi i udhëheqësit suprem të Iranit

Pas fillimit të sulmeve ndaj Izraelit, vjen edhe reagimi i udhëheqësit suprem të Iranit

Botë
Kalo në kategori