LAJMI I FUNDIT:

Shkelnin ligjin derisa ishin me kostume, imazhet qesharake nga qendrat e ndalimit (Foto)

Shkelnin ligjin derisa ishin me kostume, imazhet qesharake nga qendrat e ndalimit (Foto)

Michelle Allen nga Ohio e Shteteve të Bashkuara, ishte arrestuar pasi fqinjët u ankuan se po i ndiqte fëmijët e vegjël dhe urinonte nëpër kopshte.

Reklama

Pasi e dërguan në qendrën e ndalimit, atë e fotografuan derisa kishte të veshur kostumin e lopës, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, ajo nuk është e vetmja që kishte paraqitje të pazakontë, pasi ka edhe shumë të ndaluar, që u ndodhën në forma të çuditshme.

Derisa njëri ishte grimuar si kloun, një tjetër e kishte tërë fytyrën me ngjyrë ari, kurse tjetri qeshte derisa kishte veshur kostumin si Batman. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

Fun
Kalo në kategori