LAJMI I FUNDIT:

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të ‘bëhej’ baba për herë të shtatë

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të ‘bëhej’ baba për herë të shtatë

Çiftet që duan të kenë një fëmijë nuk presin dot për “vijat e dyfishta” në testin e shtatzënisë. Megjithatë, reagimet e njerëzve ndryshojnë, veçanërisht nëse nuk planifikojnë të zgjerojnë familjen.

Ajo që i ndodhi Josh Jones (33) mund të cilësohet si gazmore dhe ishte rezultat i një testi “pozitiv” që i tregoi gruaja e tij. Do të zbulojmë menjëherë se ai është baba i gjashtë fëmijëve.


Videoja ka më shumë se 39 milionë shikime dhe fillon me Aubrey që ia tregon testin Joshit.

@whataboutaub Fun fact! You can test positive for pregnancy 5 weeks after birth. @Josh Jones #surprise #marriedlife #couplegoals #airuppartner #prank ♬ original sound – Aubree Jones

Ai nuk është në dijeni që bëhet fjalë për shaka, ndonëse mund të hamendësojmë se “po aktronte pak”. Gruaja e tij kishte lindur gjashtë javë më parë.

“E di që ai mund të jetë dramatik, por ky reagim është i paçmuar”, ka shkruar ajo.

Dhe me të vërtetë, ne shohim një burrë të tronditur që derdh një gotë me pije në dysheme dhe ulet në një sobë të nxehtë, shkel xhamat e thyera…bën gjithçka që do të gjenit në përshkrimin e një komedie.

“Çfarë është kjo”, pyeti ai me sy të zmadhuar.

Aubrey konfirmoi se po bënte shaka, “ne kemi një marrëdhënie të lumtur dhe argëtuese. Na pëlqen të bëjmë shaka me njëri-tjetrin”

Në trend Fun

Më shumë
Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Fun
Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Fun
Parashikimi i Baba Vangës për Evropën - po bëhet realitet?

Parashikimi i Baba Vangës për Evropën - po bëhet realitet?

Interesante
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Babai zgjoi djalin dyvjeçar, reagimi i tij kënaqi miliona njerëz

Babai zgjoi djalin dyvjeçar, reagimi i tij kënaqi miliona njerëz

Fun
Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Fun
Kalo në kategori