LAJMI I FUNDIT:

Shihni se çfarë ndodh pasi një burrë u përpoq të hedhë topin e boulingut

Shihni se çfarë ndodh pasi një burrë u përpoq të hedhë topin e boulingut

Skena e boulingut është një hit viral.

Reklama

Një video qesharake e regjistruar në një pistë bouling po shpërndahet në rrjetet sociale.

Burri në video tentoi të hedhë topin dhe më pas ndodhi diçka që zakonisht e shohim në filma.

Por duhet të pranojmë se ai e ka trajtuar gjithçka shumë më mirë nga sa pritej! /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by ZARVIDEOS (@zarvideos)