Dyshja e njohur Shaolin Gang, kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Vice City” titullohet kënga e re, e cila i referohet lojës së famshme elektronike për adoleshentë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Për incizimin e këngës është kujdesur Florent Boshnjaku, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur vet rap-artistët.

Klipi i këngës është gjithashtu mjaft i veçantë, dhe në të Blunt dhe Real 1 vijnë me një performancë mjaft interesante.

Ata janë mjaft të angazhuar në prurjen e projekteve të reja, gjersa nuk mungojnë edhe nëpër koncerte. /Telegrafi/