Zbokthi permanent është një prej shqetësimeve të përditshme të shumë njerëzve.

Shumë metoda mund të mos tregohen efikase për të luftuar këtë shqetësim për flokët tuaj, megjithatë, tashmë dihet se në tregun tonë ekziston një shampon për të luftuar zbokthin permanent.

Është shamponi L’Erbolario ai që kujdeset që ju të luftoni zbokthin permanent.

Ky lloj shamponi largon papastërtitë duke hequr kështu ndjenjën shqetësuese të kruarjes.

Formula e Shamponit Scrub nga L’Erbolario përmban vajra esenciale.

Pas fillimit të përdorimit të këtij shamponi, flokët tuaj do të duken të pastërta për një kohë më të gjatë, ndërkaq ekuilibri i lëkurës së kokës do të riparohet.

Shamponi Scrub nga L’Erbolario është 96% me origjinë natyrale – pa silikon, pa paraben, pa sulfate, pa surfakant, pa petrolatium.

Përdorimi

• Aplikojeni në flokë të largura.
• Masazhoni dhe më pas shpërlani ato.
• Rekomandoheni që ta përdorni dy herë në javë për veprim specifik kundër zbokthit të vazhdueshëm.

Ku me e ble shamponin? 

Shamponin Scrub nga L’Erbolario mund ta bleni duke porositur online në Begmart.com, e porosia ju vjen ku do që jeni.