LAJMI I FUNDIT:

A i ruani celularët tuaj të vjetër? Mund të fitoni shumë para nga kjo

A i ruani celularët tuaj të vjetër? Mund të fitoni shumë para nga kjo

Ngrini dorën nëse sirtari i mbeturinave të familjes suaj ka disa telefona të vjetër në të. A është krahu juaj në ajër? Mirë!

Reklama

Ndërsa fëmijët tuaj ose njerëz të tjerë më të vegjël në jetën tuaj mund t’ju ngacmojnë në lidhje me këto produkte të vjetra dhe në dukje të padobishme, ka një lajm të shkëlqyeshëm për ju.

Kur është fjala për telefonat celularë, modele të caktuara të preferuarave të modës së vjetër po dalin se vlejnë shumë para -dhe njerëzit fitojnë para të mëdha duke i shitur ato në internet.

A keni ndonjë nga këto modele të kaluara që grumbullojnë pluhur diku në shtëpinë tuaj?

IPhone-të e gjeneratës së parë si ai në të majtë (i njohur edhe si 599px-IPhone_2g) po shiten në eBay për gati 500 dollarë. Ndërkohë, modelet e vjetra të Nokia 3310 (në mes) kushtojnë rreth 50 dollarë. Ericsson T28 (djathtas) mund të sjelle deri në 100 dollarë. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Veprimet e meshkujve që i bëjnë femrat të ‘shkrihen’ pas tyre

Veprimet e meshkujve që i bëjnë femrat të ‘shkrihen’ pas tyre

Këshilla Lifestyle
Ushtrimi pilates i cili zvogëlon belin në çast. Për transformim të plotë të trupit!

Ushtrimi pilates i cili zvogëlon belin në çast. Për transformim të plotë të trupit!

Ndërtim i muskujve
Gardëroba për të cilat shumë njerëz vetëm ëndërrojnë

Gardëroba për të cilat shumë njerëz vetëm ëndërrojnë

Rregullimi i shtëpisë
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
A e dini pse ora e mësimit në shkollë zgjat 45 minuta?

A e dini pse ora e mësimit në shkollë zgjat 45 minuta?

Stil
Arsyeja e çuditshme pse duhet të vendosni letër alumini pas ruterit të internetit

Arsyeja e çuditshme pse duhet të vendosni letër alumini pas ruterit të internetit

Bëje vet
Kalo në kategori