LAJMI I FUNDIT:

Rrëshqasin të zhveshur, për të festuar përfundimin e sezonit të skijimit (Video)

Rrëshqasin të zhveshur, për të festuar përfundimin e sezonit të skijimit (Video)

Pista e resortit Sheregesh në Siberi, ka qenë vendi ku janë takuar sportistët e zhveshur, për të shënuar fundin e sezonit dimëror.

Vetëm me rrobe për larje, ata janë lëshuar me ski apo snowboard nëpër pistë, në festimin e përvitshëm që këtë vit kishte numër rekord prej 1,498 pjesëmarrësish, transmeton Telegrafi.


Shumë njerëz nga Shtetet e Bashkuara, Evropa dhe Kina, së bashku me vendas, kanë aplikuar kohë më parë që të jenë pjesë e këtij aktiviteti.

Të pranishmit janë ndarë në grupe dhe kanë treguar aftësitë e vallëzimit, derisa shumë shikues ishin mbledhur që të shohin organizimin e tyre.

Në mesin e shumë të rinjve, ka pasur edhe persona më të moshuar, ndërsa më i vjetri ishte një 73-vjeçar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Në një video virale, një kamerier shpjegon se cilin rregull nuk duhet ta thyejnë kurrë mysafirët

Në një video virale, një kamerier shpjegon se cilin rregull nuk duhet ta thyejnë kurrë mysafirët

Interesante
Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një

Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një "oazë të bukur” me lule

Interesante
A mund ta gjeni brenda 30 sekondave trofeun e fshehur në mesin e qindra shisheve dhe gotave me birrë?

A mund ta gjeni brenda 30 sekondave trofeun e fshehur në mesin e qindra shisheve dhe gotave me birrë?

Interesante
U kërkoi nga pesë dollarë pjesëmarrësve në ditëlindjen e vajzës, kritikohet ashpër nëna nga Teksasi

U kërkoi nga pesë dollarë pjesëmarrësve në ditëlindjen e vajzës, kritikohet ashpër nëna nga Teksasi

Interesante
Marifet i rrezikshëm - burri shijon vozitjen i mbështjellur me najllon dhe i varur në derën e veturës

Marifet i rrezikshëm - burri shijon vozitjen i mbështjellur me najllon dhe i varur në derën e veturës

Interesante
YouTuberi amerikan i kërkon Musk ta punësojë berberin indian - arsyeja do t'iu bëjë të qeshni

YouTuberi amerikan i kërkon Musk ta punësojë berberin indian - arsyeja do t'iu bëjë të qeshni

Fun
Kalo në kategori