0Shares

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video, në të cilën shfaqet një rrahje masive mes femrave në një restorant.

Është interesant fakti se si vajzat rraheshin në mënyrën më brutale në restorant, derisa mysafirët tjerë të shokuar filmonin gjithë ngjarjen, transmeton Telegrafi.

Ende nuk dihet se çfarë ka nxitur rrahjen masive mes dy grupeve të vajzave, të cilat pa mëshirë godisnin njëra tjetrën me shkelma, grushta dhe shkulje flokësh.

Shumë prej vajzave të përfshira në rrahje mund të shihen në video të përgjakura, derisa disa tjera me rroba të shqyera në tërheqja zvarrë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)